Nové desatero

13. srpna 2018 v 21:35 | Marie Michalcová |  Zajímavé knihy, odkazy

Marie Michalcova

Znáte nové desatero...?
10 přikázání, které skutečně mění váš pohled a vnímání na sebe sama a tím na vše kolem vás. Pokud se rozhodnete tyto věty říkat denně několikrát s přesvědčením, vírou, budete za několik dnů překvapeni co se bude dít...nevěříte, škoda, je to jen na vás...:-) Přestanete mít aspoń myšlenky na blbovinky, pomlouvání, kritiku čehokoliv, politiku, TV atd.
Neznám nikoho z ČR, kdo by byl v přímé vibraci Abrahama tolikrát jako já osobně, během 2 let, tak si to dovolím napsat! Proč? Protože si přeji, abyste se měli dobře, byli zdraví, plnila se vám přání a váš život byl jedna báseň, i když sem tam s překážkou, kterou bez problému přeskočíte. Nechci přednášet, mohla bych, nechci za to peníze, za informace, které dávám ze seminářů a cest, které stojí sta tisíce!!! Dostanu to zpět a ještě něco navíc od svého Zdroje, protože šířím poznání pro lidi a tím i pro sebe. Šířím zákon přitažlivosti, ho´oponopono a tj. jen láska k sobě samému, zodpovědnost za sebe, tím ke všemu co JE. V dnešním světě byznysu asi nečekané, ale bude to pokračovat...sami to zjistíte...:-)
Čemu totiž věřím, to se stane...
Prostě si otevřu stavidla blahobytu a je to! :-))))
1. Věřím síle svých myšlenek.
2. Věřím tomu, že vesmír je dobrý.
3. Věřím tomu, že mám velkou cenu.
4. Věřím v sílu toho, čím skutečně jsem.
5. Věřím v zákon přitažlivosti.
6. Věřím, že všechno je možné!
7. Věřím, že si sama tvořím svou skutečnost, realitu.
8. Věřím, že mohu ovládat své myšlenky. Věnuji pozornost tomu jak se cítím.
9. Věřím, že mohu být, dělat a mít, cokoliv chci.
10. Věřím, i když mi nikdo nevěří, věřím sama sobě.
Těchto pár vět jsem mírně upravila, přidala o jedno přikázání navíc...:-), dala do přítomného stavu, protože vše je třeba říkat a myslet v přítomnosti.. nebo už se to stalo....jinak jsou věty vytaženy z učení ABRAHAMA. Název desatero jsem si dovolila také dát...je to to nejdůležitější, co zákon přitažlivosti říká...kdo pochopí a praktikuje, projeví se brzy, jak? Dle vašich myšlenek a zaměření se na to, na co se díváte a co do svého vibračního pole dáváte...stačí jen pohled na něco a už to tam máte! :-) Zákon se jen zdá být jednoduchý, ale není to tak, sama jsem na to přišla až na lodi a 5 seminářích, a až jsem si prožila to, co jsem chtěla!
Studuji tento zákon mnoho let a na některé Aha !, jsem přišla až nyní, je to tou přímou vibrací na seminářích s Abrahamem.
Příklad: člověk může mít velké bohatství, nadbytek a blahobyt, až v životě zažije opak, až se dostane na dno! Až pak pochopí co to blahobyt je.:-) a je to tak ve všech oblastech žití...žijeme v kontrastech a tím rosteme a tím se vesmír rozpíná...nelze stát na místě, vše musí růst...a my rosteme na základě nemilých událostí, nemocí - to je ta cesta, na které jsou kameny tj. zkušeností a můžeme si tedy vybírat atd...a právě tuto velkou a bolestnou zkušenost jsem si na sobě nyní prožila...děkuji za to z celého srdce...jsem posílena a jdu dáááál...s radostí a už i s úsměvem...:-)
Přeji každému jen dobro, lásku a radost. At se tak stane!
S láskou a velkou vděčností MARIE, KMM, aloha
Fotka uživatele Marie Michalcova.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama