Srpen 2018

Nové desatero

Včera v 21:35 | Marie Michalcová |  Zajímavé knihy, odkazy

Marie Michalcova

Znáte nové desatero...?
10 přikázání, které skutečně mění váš pohled a vnímání na sebe sama a tím na vše kolem vás. Pokud se rozhodnete tyto věty říkat denně několikrát s přesvědčením, vírou, budete za několik dnů překvapeni co se bude dít...nevěříte, škoda, je to jen na vás...:-) Přestanete mít aspoń myšlenky na blbovinky, pomlouvání, kritiku čehokoliv, politiku, TV atd.
Neznám nikoho z ČR, kdo by byl v přímé vibraci Abrahama tolikrát jako já osobně, během 2 let, tak si to dovolím napsat! Proč? Protože si přeji, abyste se měli dobře, byli zdraví, plnila se vám přání a váš život byl jedna báseň, i když sem tam s překážkou, kterou bez problému přeskočíte. Nechci přednášet, mohla bych, nechci za to peníze, za informace, které dávám ze seminářů a cest, které stojí sta tisíce!!! Dostanu to zpět a ještě něco navíc od svého Zdroje, protože šířím poznání pro lidi a tím i pro sebe. Šířím zákon přitažlivosti, ho´oponopono a tj. jen láska k sobě samému, zodpovědnost za sebe, tím ke všemu co JE. V dnešním světě byznysu asi nečekané, ale bude to pokračovat...sami to zjistíte...:-)
Čemu totiž věřím, to se stane...
Prostě si otevřu stavidla blahobytu a je to! :-))))
1. Věřím síle svých myšlenek.
2. Věřím tomu, že vesmír je dobrý.
3. Věřím tomu, že mám velkou cenu.
4. Věřím v sílu toho, čím skutečně jsem.
5. Věřím v zákon přitažlivosti.
6. Věřím, že všechno je možné!
7. Věřím, že si sama tvořím svou skutečnost, realitu.
8. Věřím, že mohu ovládat své myšlenky. Věnuji pozornost tomu jak se cítím.
9. Věřím, že mohu být, dělat a mít, cokoliv chci.
10. Věřím, i když mi nikdo nevěří, věřím sama sobě.
Těchto pár vět jsem mírně upravila, přidala o jedno přikázání navíc...:-), dala do přítomného stavu, protože vše je třeba říkat a myslet v přítomnosti.. nebo už se to stalo....jinak jsou věty vytaženy z učení ABRAHAMA. Název desatero jsem si dovolila také dát...je to to nejdůležitější, co zákon přitažlivosti říká...kdo pochopí a praktikuje, projeví se brzy, jak? Dle vašich myšlenek a zaměření se na to, na co se díváte a co do svého vibračního pole dáváte...stačí jen pohled na něco a už to tam máte! :-) Zákon se jen zdá být jednoduchý, ale není to tak, sama jsem na to přišla až na lodi a 5 seminářích, a až jsem si prožila to, co jsem chtěla!
Studuji tento zákon mnoho let a na některé Aha !, jsem přišla až nyní, je to tou přímou vibrací na seminářích s Abrahamem.
Příklad: člověk může mít velké bohatství, nadbytek a blahobyt, až v životě zažije opak, až se dostane na dno! Až pak pochopí co to blahobyt je.:-) a je to tak ve všech oblastech žití...žijeme v kontrastech a tím rosteme a tím se vesmír rozpíná...nelze stát na místě, vše musí růst...a my rosteme na základě nemilých událostí, nemocí - to je ta cesta, na které jsou kameny tj. zkušeností a můžeme si tedy vybírat atd...a právě tuto velkou a bolestnou zkušenost jsem si na sobě nyní prožila...děkuji za to z celého srdce...jsem posílena a jdu dáááál...s radostí a už i s úsměvem...:-)
Přeji každému jen dobro, lásku a radost. At se tak stane!
S láskou a velkou vděčností MARIE, KMM, aloha
Fotka uživatele Marie Michalcova.

Pozdrav novoluní

Sobota v 13:07 | převzato |  Zajímavé knihy, odkazy
"Otevírání srdce zvyšuje vaše vibrace. Když cítíte lásku, jste živější, prožíváte pocit expanze a obrození. Láska proudí s vesmírem, nevzdoruje mu. Láska je ochota být zranitelný, je to přijímání sebe i ostatních právě takových, jací jsou. Láska bez podmínek překoná každé rozdělení. Až se naučíte více milovat sebe a druhé lidi, zvýší se i vaše vibrace. Vaše energie převezme měkčí a jemnější vibrace vyšších dimenzí a vy budete svým vyšším já.
Vaše srdce bude otevřenější, když se naučíte mít více rádi sebe samotné. Milujte vše, co k vám patří, dokonce i ty myšlenky a pocity, které považujete za "negativní". Když pocítíte zlobu nebo pochybnosti, milujte je stejně, jako milujete své pocity radosti a míru. Milujte své lidství stejně jako božství. Milujte svou nejistotu i negativní pocity. Cítíte-li, že nedokážete odpustit nebo milovat, milujte i to. Milujte vše, čemu říkáte "má nedokonalost". Pocity totiž nezměníte tím, že je budete popírat nebo nenávidět. Změníte je jedině tím, že je budete milovat. Když milujete své negativní pocity, mohou se vyvíjet do své pozitivní podoby.
Milujte všechny své myšlenky, včetně těch omezených nebo naplněných strachem. Myslete na ně jako na malé děti, které potřebují lásku a ujištění. Uvědomíte-li si negativní myšlenku, neobviňujte se za to. Milujte všechny své negativní myšlenky a ony nad vámi budou mít čím dál menší moc. Máte-li něco, nač byste rádi přestali myslet, začněte se milovat, i když máte tyto nechtěné myšlenky, a tak je mnohem snáze zastavíte. Vedle každé negativní vyšlete nějakou pozitivní myšlenku; jediná pozitivní myšlenka totiž dokáže vyrušit účinky stovek negativních.
Své negativní pocity můžete milovat a zvýšit tak jejich vibrace za jejich limitní hranice až do světla, nebo je můžete nenávidět a vzdorovat jim. Vaše nenávist však ještě posílí moc, kterou nad vámi mají. Milujte své lidství. To jste sem přišli prožívat, z něj jste se přišli učit. Milujte své slabosti, jako milujete své přednosti. Vaše takzvané slabosti představují právě ty oblasti, které potřebují nejvíce vaši lásku, aby se mohly rozvinout. Láska k vašim negativním pocitům rozšíří váš svět a otevře vám nové možnosti."
* * *
- z knihy Duchovní růst, Sanaya Roman
Zdroj - https://www.facebook.com/Zahrada-ticha-247283812023754/

Obraz z Galerie2 - Láska


Miluji básníka

7. srpna 2018 v 23:59 | Jan Skácel |  Slova a obrázky
Jan Skácel Druhá báseň na lunu a člověka...
---------------------------------------
Neboj se
a shrň ten malý smutek s klína,
že nejsme děti.
A přece,moje něho,
pod černým bezem chtěl bych usínat,
až by mne zachytil
jeden den z dětství mého.
Neboj se
a shrň ten malý smutek s klína,
že jsme už dávno muž a žena.
Jsme noc i den a naší nocí padá
luna jak růže utržená.
Neboj se,až po tvém boku budu usínat,
pod černým bezem propadat se zpátky,
aby mne zadržel
jeden den z dětství mého,
abych se vrátil
a v ruce držel růži,
abys mne potkávala znova zasněného.
Neboj se,jsou takové noci
na lidský rozkaz,gesto z Beethovena,
za kterých vojáci přiloží housle k líci
a z nebe padá růže potrefená.
A z nebe padá čistý,jasný déšť
na lidská srdce trochu začouzená,
a ty se nermuť,
že už nejsme děti,
že já jsem muž a že ty jsi žena... ))


Termoregulace a cvičení na srpen

7. srpna 2018 v 22:49 | Václav Vocásek |  CVIČENÍ
Během srpna bývají vysoké teploty a náš organismus se s tím musí vyrovnat. Během srpna je klíčová termoregulace.
Podle čínského cvičení je zásadní se zaměřit na krevní oběh. Dobrý krevní oběh ukazuje a správnou funkci srdce. Srdce má velice citlivý termostat. Hlídá si přehřátí a podchlazení.

Vyvolá pocení pokud je potřeba tělo ochladit nebo se rozbuší, aby rozproudilo krevní oběh a tělo se mohlo ohřát.
Připravil jsem pro vás video, které je zaměřeno na termoregulaci organismu.
Ať Vám cvičení pomáhá, Václav Vocásek.


Mandaly - předlohy

3. srpna 2018 v 0:33 | Eva |  Mandaly
Dnes 2.8.2018 ve 23:33 jsem dokončila 1333. předlohu. Jako by zobrazovala energie, které k nám proudí a celou tu klenbu nad námi.


Na Fb jsem také vložila následující.Těžko se mi vybírá z velkého počtu a už bych měla zase vzít pastelky do ruky nebo mandalky začít vybarvovat. Ale jakási zvláštní síla mě nutí pokračovat v předlohách. Ale já přece vím, že možností nemají konec ... Tato činnost je opravdu relaxační. Asi proto. Člověk nepřemýšlí, je jen sám se sebou , v závěru sám překvapený, co vznikne. Jen tak se nechat unášet na vlnách linií a tvarů . A co teprve vybarvování.
Králikovi už zkoustl kožíšek, jako by zima měla přijít brzo. Potom bude více času k mnadalkování a snad se mi od vás vrátí nějaká předloha vybarvená. Těším se,.
A ještě maličkost nemaličkost. VOLÁM DÉŠŤ.
Vzpomínáte na děšťové víly?