Galerie obrazů

6. prosince 2017 v 17:27 | Eva |  Slova a obrázky
Dnes kompletuji katalog obrazů a zjistila jsem, že dva zůstaly ve složce Fb a zde na stránkách nejsou uvedeny. Nyní je najdete - zde - v Galerii 2 pod čísly 270 a 271. Májenky a Tibetské mísy...
Všechny obrazy zde uvedené můžete mít jako fotoobrazy ve velikosti vycházející z formátu A4 nebo na požádání větší.
Obrazy jsou jako originály tištěny na plátno napnuté v rámu.


Bezové víly - tisk na desce s rámemn - čekají již delší čas na svého majitele. Možná obraz nějak domaluji, zatím nevím.

Hodně obrázků šlo do světa v paspartách. Ještě jich několik mám a dál už je nebudu tímto způsobem šířit, protože moji milí paspartéři odešli do důchodu.Dnes už jsou možnosti rámování rozšířené i do větších obchodů pro kutily - Hornbach - a můžete si zvolit rám podle sebe , ale v každém případě je vhodná pasparta. I ty tam nabízejí
Jednou jsem si koupila obraz od Idy Novotné. I když sami tvoříme, je dobré si dopřát souznějící energie a jsem moc ráda, že jsem tak učinila. Idina mandala mě stále rozradost%nuje. Právě ji jsem dala do rámu a tento způsob doporučuji.
Vždy záleží, kolik máme místa, kam obraz umistíme. A pokud místo nemáme, můžeme si udělat radost tím, že si volný list zalaminujeme a může s námi být všude. K tomu mě inspirovala mladá paní,která si ho bude nosit v notách.
Přeji vám pěkné zážitky při prohlížení galerie a pokud budete mít zájem, napište mi prosím na adresu uvedenou zde v kontaktech.
Přeji poklidný sváteční čas. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama