Meditace o osvobození zvířat

22. června 2017 v 20:56 | z e-mailu |  Meditace
Došlo ke mně a posílám dál.


TŘÍDENNÍ MEDITACE 23-24-25. 6 . 2017 ( PÁTEK, SOBOTA, NEDĚLE )
TUTO MEDITACI SESTAVILA LÁSKA.
VÍTEJTE V TÉTO VELMI UNIKÁTNÍ MEDITACI, KTEROU VEDE TENTO MALÝ KLUK DOLE NA VIDEU. ON JE PATRONEM CELÉ TÉTO ÚŽASNÉ PRÁCE V OSVOBOZENÍ A LÉČENÍ VŠECH ZVÍŘAT NA CELÉ PLANETĚ ZEMI.BUĎTE JAKO ON A ZACHRAŇTE VŠECHNA ZVÍŘATA SVĚTA . ON VÁM UKÁŽE, JAK TO MÁTE UDĚLAT. PROŽIJTE HO. DÁ VÁM TO VELKOU SÍLU A OTEVŘE VAŠE SRDCE. BUĎTE JAKO ON A VYKONÁTE ZÁZRAKY!
1. SMYSLEM TÉTO MEDITACE JE OČISTIT A UZDRAVIT A NAPLNIT LÁSKOU CELOU ZVÍŘECÍ ŘÍŠI PLANETY ZEMĚ. 2.LÉČENÍ VZTAHU ČLOVĚKA KE ZVÍŘATŮM - OTEVŘÍT SRDCE LIDÍ, NEBRAT ZVÍŘATŮM VEŠKEROU VOLNOU PŮDU A DOMOVY. 3. NALÉZT OPRAVDU FUNGUJÍCÍ ALTERNATIVY V OBLASTI POTRAVINÁŘSTVÍ,VĚDY A VÝZKUMU.
INSTRUKCE:
KAŽDÝ DEN 23-25.6 . 2017 VEČER ve 21:00 SRAZ ve SPOLEČNÉ MEDITACI.
1. UVEĎTE SE DO KLIDU A POPROSTE SVOU DUŠI, VYŠŠÍ JÁ , BYTOSTI , SE KTERÝMI RÁDI PRACUJETE, I SAMOTNÉHO BOHA V PODOBĚ JAKOU MILUJETE, O POMOC , VEDENÍ , OCHRANU , OČISTU , LÁSKU A LÉČENÍ DANÉHO TÉMATU.
2. VIZUALIZUJTE SI FIALOVÝ NEBO BÍLÝ OČISTNÝ BOŽSKÝ OHEŇ , PLAMEN, KTERÝ SPALUJE VEŠKERÉ NEGATIVNÍ ENERGIE V CELÉ ZVÍŘECÍ ŘÍŠI NA VŠECH ÚROVNÍCH.
3. VIZUALIZUJTE SI SVĚTLE RŮŽOVOU ŽENSKOU BOŽSKOU ENERGII , KTERÁ NAPLNILA A ZAPLAVILA VŠECHNA ZVÍŘATA SVĚTA A CELOU ZVÍŘECÍ ŘÍŠI A PŘÍRODU NA VŠECH ÚROVNÍCH. DOCHÁZÍ K ZÁZRAČNÝM UZDRAVENÍM VŠECH ZVÍŘAT. TATO BOŽSKÁ ENERGIE VNIKÁ DO VŠECH SRDCÍ LIDÍ CELÉHO SVĚTA, LÉČÍ JE A UZDRAVUJE VZTAH ČLOVĚKA KE VŠEM ZVÍŘATŮM A PŘÍRODĚ.
4. VIZUALIZUJTE SI, OBJEVY ŽIVOTADÁRNÝCH ELIXÍRŮ, NEBO VYTVOŘENÍ NÁDOB, KTERÉ BY MATERIALIZOVALYSUPER CHUTNÝ BOŽSKÝ POKRM. POKRM , KTERÝ BY DOKONALE VYŽIVOVAL FYZICKÉ TĚLO I OSTATNÍ TĚLA A DUŠI. VIZUALIZUJTE SI NOVÉ OBJEVY VE VĚDĚ, KTERÉ BY VYŘEŠILY PROBLEMATIKU POTŘEBY ŽIVOČIŠNÉ BÍLKOVINY A ŽIVOČIŠNÝCH TUKŮ. NAPŘ: HARMONICKÝM ZPŮSOBEM ZÍSKÁVÁNI - VYTVÁŘENÍ.

5. PODĚKUJTE VŠEM I SOBĚ A UVĚDOMTE SI, TO VELKÉ MNOŽSTVÍ LIDÍ , KTEŘÍ TUTO MEDITACI PRAVĚ DNES PROVÁDÍ. UVĚDOMTE SI, ŽE LÁSKA, KTERÁ SESTAVILA TUTO MEDITACI, JE TA SAMÁ LÁSKA, KTERÁ JE VE VAŠEM VLASTNÍM SRDCI A KTEROU JSI I TY SÁM NAPROSTOU SOUČÁSTÍ...
( VAŠÍ INICIATIVĚ V TÉTO MEDITACI SE MEZE NEKLADOU. UVOLNĚTE SE A BUĎTE PŘIROZENÍ . BUĎTE KLUKEM ČI HOLKOU,KTERÝ / KTERÁ OSVOBOZUJE ZVÍŘATA SVĚTA. UVOLNĚTE SE A BUĎTE LÁSKOU PŘEDEVŠÍM. )
MALÝ KLUK OSVOBOZUJE ZVÍŘATA CELÉHO SVĚTA. NAPLNˇTE SE ENERGII TOHOTO VIDEOKLIPU A OSVOBOZUJTE...
https://www.youtube.com/watch?v=jQY_QL_wvQU

TAKTO BY MĚL DOPADNOUT VÝSLEDEK TÉTO MEDITACE :-) I U HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT.
https://www.email.cz/download/k/MOE9TDkmmyh-5MY9zm7ZchYCp24yHOJcHiAD5jQud0H80nXoRLj0G6n8s8Y1CD_S8BTL3mU/13141858_1593374194307891_1911891116_n.mp4
VÍTĚZNÁ SKLADBA - PŘIPOJTE SE KE COBROVÝM CELOPLANETÁRNÍM MÍROVÝM MEDITACÍM. POKUD SE SPOJÍ CO NEJVÍCE LIDÍ A SKUPIN,DOJDE K PODOBNÉMU SYNCHRONIZIVANÉMU SJEDNOCENÍ JAKO JE NA TOMTO VIDEU. TO S SEBOU PŘINESE ÚŽASNÉ VÝSLEDKY PRO PLANETU ZEMI A LIDSTVO. COBROVY MEDITACE JSOU NA : PREPARE OF CHANGE . V ČESKÉM JAZYCE NA : BOD ZLOMU BLOG SPOT
https://www.youtube.com/watch?v=0wwXdsxsycc
PS: BVYTVOŘTE , PROSÍM , NĚKDO MEDITACI NA DOSTATEK VODY NA PLANETĚ ZEMI PRO VŠECHNY !! ALTERNATIVY: HLOUBKOVÉ STUDNY V AFRICE A INDII. MATERIALIZACE MYŠLENKY, ŽE VODNÍ SYSTÉM NA PLANETĚ SE UZDRAVIL A VŠICHNI MAJÍ VODY DOSTATEK . ( NAPŘ. COBRA A JEHO TÝM - JE VE VEDENÝCH MEDITACÍCH OPRAVDU VYNIKAJÍCÍ ...)
SDÍLEJTE TUTO MEDITACI S OSTATNÍMI PO CELÉM SVĚTE. TATO MEDITACE JE VEDENA A ŘÍZENA BOHEM, BOŽSKÝMI BYTOSTMI. MÁ BOŽÍ POŽEHNÁNÍ.
VÍTĚZSTVÍ SVĚTLA A LÁSKY!!! MÍR VE VAŠEM SRDCI...
ZDRAVÍ VÁS VAŠE LÁSKA VE VAŠEM SRDCI...

Mějte vlídné dny !!
MÍR a KLID ve Mně i ve VÁS !!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama