Je důležité vědět

24. června 2017 v 21:16 | Eva a z e-mailu |  Zajímavé knihy, odkazy
Mám mnho přátel, známých i nejbližších, kteří se jevu " chemtrails " spíše vysmívají, nic takového neexistuje. Prosím, lidé, otevřete už konečně oči a sledujete oblohu dlouhodobě a uvidíte, že kondenzační čáry vypadají docela jinak, že šedivá mračna se pak valí pruzích. Starší lidé si určite vzpomenou, jak vypadala obloha dříve, jak vypadala přirozená bouřková mračna.
Sleduji tyto jevy snad už deset let. Přemýšleli jste o tom, proč i mladí lidé se cítí v dnešní době unavení ? Není to jen vliv PC a WIFI, zvedněte hlavu vzhůru a pozorujtre.
Dnes mi přišel e-mail . Je důležité vědět ... Přeberte si to každý sám, já jen cítím povinnost znovu připomenout.


Informujme se , sdílejme důležité informace, abychom mohli sebe i své blízké chránit .
/ panikařit či vztekat se nemá smysl - je to "kontraproduktivní . Vědět je důležité . /

Chemtrails Archivy | tadesco.cz
Více článků, videí i rad - o problematice - jak si pomoci ...
OCTOVÁNÍ
Octováním se zabývají také jiné servery, např.:

Co to OCTOVÁNÍ je :
Celé je to zcela jednoduché, jde pouze o elektrický náboj atmosféry. Při CHEMTRAILOVÁNÍ se atmosféra nabíjí KLADNĚ a vznikají zde KATIONTY, jsou to kladně nabité molekuly. U OCTOVÁNÍ vzniká náboj opačný - ZÁPORNÝ, vznikají tzv. ANIONTY. Obojí je bezbarvé, bez chuti a bez zápachu.
ANIONTY, díky svému zápornému náboji, neutralizují viry s kladným nábojem a zároveň zneškodňují baktérie, eliminují zápach v ovzduší, zabraňují rozvoji nákaz.....Čím více je aniontů v ovzduší, tím méně je v něm škodlivin.
Žádný živý organismus, nejen člověk, nemůže existovat bez aniontů. Existence záporně nabitých elektronů na oběžných drahách jednotlivých atomů jim umožňuje přitahovat ze vzduchu různé mikročástice. Anionty též odstraňují ze vzduchu prach a zabíjí mikroby. Spojení "aniont - vzduch" je analogií spojení "vitamíny - strava". Anionty se často nazývají "vzdušnými vitamíny", "prvkem dlouhověkosti" a "čističi vzduchu". Ačkoliv užitečné vlastnosti aniontů zůstávaly dlouho nepovšimnuty, jsou velmi důležité pro lidské zdraví.
Takže anionty mohou akumulovat a neutralizovat prach, ničit viry s kladně nabitými elektrony, pronikat do buněk mikrobů, ničit je, a tím rušit destruktivní působení na lidské zdraví. Čím je více aniontů ve vzduchu, tím je tam méně mikrobů (když koncentrace aniontů dosáhne určité úrovně, množství mikrobů se prakticky blíží nule).
Nejjednodušší a nejefektivnější možností, jak do vzduchu dostat co nejvíce aniontů, je OCTOVÁNÍ. Právě obyčejný OCET (jehož cena za litr se pohybuje cca okolo 10 Kč) má totiž záporný, vysoce kontruktivní náboj. Jestliže postříkáte OCTEM například silnici, začne se OCET okamžitě vypařovat do atmosféry. Tedy jinak řečeno, začnete neutralizovat atmosféru. A z vysoce kladné atmosféry (vytvořené chemtrailovaním) se záhy stane atmosféra neutrální, mnohdy i záporná, tzn. chemtraily se začnou rozpouštět....
Laicky řečeno: pokropíte chodník, silnici nebo jiný povrch OCTEM, ten se vypaří a cca po hodině místo počmárané chemtrails oblohy zažijete krásné "azuro" :-)
A hlavně neutralizujete to, co na nás "sprejují".
Mějme vlídné a bezpečné dny !!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dominika Dominika | Web | 25. června 2017 v 11:20 | Reagovat

To je zajímavý, o octování slyším poprvé :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama