Červen 2016

Modlitba pro Zemi

29. června 2016 v 12:44 | Eva |  Slova a obrázky

Modlitba pro Zemi
nezná lidská slova,
vyslovena je srdcí denně a znova.
Z tichosti nitra
melodie zní ,
po celé planetě se rozezní v tónech
květů, ve zpěvu ptáků,
na křídlech motýlích lehkost bytí nese ...
A z hloubi oceánů ozývá se hlas.
A klenba nebes se třpytem hvězd
probouzí sen .
Pod korunami stromů
nový život se rodí,
zpěv šamanů vlní křivku harmonie
a každý člověk lepší život žije
v souznění s řádem vesmírným...

E.L. 29.6.2016


Z jarní složky černobílých

27. června 2016 v 22:45 | Eva |  Slova a obrázky
Nejen pro rybáře...
Kdo by si nepřál zlatou rybku držet v ruce a přání vyslovit.
Kdo by si nepřál trošku více štěstí...
Kdo by si nepřál stále zdravý být ...
Kdo by si nepřál jen v radosti žít ...

Živa

Živa kráčí krajinou, přináší jarní sílu.
Kolébá mladou rostlinu,
pohladí kmeny stromů.
Rozsévá nové životy
a ptákům noty dává ...
Po celý čas je mezi námi,
neviděná, neslyšená,utajená,
objevená ...
Na vlnách lásky tančím a zpívám,
bosýma nohama cítím tep Země.
Světýlko světlušky je někde ve mně ...
***
Hvězdičko zářivá,
na lyru každou noc hraješ mi tóny,
rozezní luční zvonky
a v modři nebe
poznávám sebe ...
***Posílám Lásku ...


Dobrá rada

27. června 2016 v 21:42 | z e-mailu |  Citáty
Dnes mi přišel e-mail . Nemohu si ho nechat pro sebe a Lidušce z Vysočiny děkuji. Moudro pana Duška ...

"Zkuste na čas nechat věci, ať se stanou. Nemluvte Vesmíru do jeho práce a odolejte pokušení o něco se snažit a vyvíjet tlak. Vyberte si oblast života, kde se vám "nedaří" a zkuste k ní přistoupit jinak. Přijměte to, co je tak, jak to je. Žádný spěch, žádná netrpělivost, žádná síla a žádný boj. Prostě to udělejte jinak, než jste zvyklí. Jen pozorujte, klidně dýchejte a nesnažte se vyvíjet přehnanou aktivitu. Nechte se unášet proudem, tak jako plachetnice na vlnách. Nemáte co ztratit - pokud jste vystříleli všechny náboje a stejně se nic nezměnilo, akorát to držíte křečovitě "pod krkem".

Nechte prostor Vesmíru - svému Zdroji, aby vše udělal za vás. Udělá to nejlépe a tak, jak to má být. Pusťte ruce z volantu a nechte to svému osudu. Nebojte se - vše se srovná podle toho nejlepšího scénáře, který ani nemusíte znát. Vaše snaha je kontraproduktivní a Vesmír jen čeká, až se vyčerpáte. Potom stejně nastolí to, co má být. Nechte věci proběhnout, uvolněte se a dejte si další kávu. Udělejte to prostě jednou jinak - vypněte vaši snahu něco změnit a pozorujte jen, co se stane. Tam, kde obvykle argumentujete, se ztište a nic neříkejte. Tam, kde obvykle tlačíte, povolte stisk. Tam, kde kontrolujete, přestaňte s tím a nechte to být. Tam, kde plánujete, hoďte vaše plány do koše. Znáte to pořekadlo: Chceš-li Boha rozesmát, řekni mu o svých plánech". Prostě to udělejte jinak. Vnější sílu nahraďte vnitřní silou, která je mnohokrát větší. Tak začne pozvolná transformace vašeho života. Tak získáte zpět radost a chuť žít. Tak se budete více bavit, protože budete vědět, že to Vesmír za vás zařídí."

Matematika v umění

27. června 2016 v 21:19 | převzato |  Mandaly

Bez matematiky není žádné umění
Luca Pacioli


Pozice " Y "

26. června 2016 v 22:57 | z e-mailu |  Zdraví, bylinky...
Hezký den,
.
K pozicik YPSILON :
Pokud se čelem (třetím okem - nachází se mezi obočím u kořene nosu ) nastavíme ke slunci, přijímáme informace, které působí na hypofýzu a šišinku - epifýzu. Dvě malé žlázy v mozku s obrovským dopadem na náš život. Tak by se daly charakterizovat šišinka (epifýza, corpus pineale) a hypofýza. Pokud nevíte kde se nachází šišinka, namiřte ukazováky přímo za ušima směrem do středu lebky, kde se setkají, tam hluboko mezi mozkovými hemisférami má své místo. Mimo jiné funkce, ze kterých mnohé ještě nejsou probádané působí i jako měřič Světla v těle. Dělá to tak, že pomocí hypotalamu přijímá světlem aktivované informce z očí a pomocí hormonů informuje tělo a mysl o základních potřebách organizmu. Pokud bychom se podívali na šišinku pod mikroskopem, uvidíme, že tato žláza s vnitřní sekrecí je pokryta neobvyklou krystalovou strukturou, která funguje jako anténa a je vnímavá na elektromagnetickou stimulaci.


Pokud se tedy nastavíme směrem ke slunci, stáváme se "lidským rádiem", které přijímá signál ze slunce. Pokud je šišinka anténa, co je baterie? Baterie je SOLÁRNÍ PLEXUS, který je v kontaktu s celým vesmírem a slouží jako prostředník komunikace mezi člověkem a vesmírem. Solární plexus je solární baterií, která nás zásobuje energií. Pokud je solární plexus nabíjen, přijímání šišinky je znásobeno. Nejlepší je nabíjet solární plexus tím, že se postavíte na slunce v POZICI YPSILON. Starodávní Řekové a Indiáni věděli, že pozicí "Y" přijímají sluneční éterické záření. Následně sluneční světlo aktivuje srdeční čakru, probouzí naši ENERGII a také probouzí náš šestý smysl - INTUICI /zkušenost "bleskového" náhledu, pochopení nebo nápadu /. Jistě se to mnohým přihodilo a znáte to.

Největší zbraň

26. června 2016 v 22:39 | převzato |  Zajímavé knihy, odkazy
Přátelé, není to obávaná atomová zbraň, či jiná konvenční zbraň, není to také žádná jiná zbraň, která působí jen na bázi hmoty. Není to rovněž ani jakýkoliv prostředek, který by byl z těchto, byť velmi účinných a také obávaných zbraní, odvozen. Rovněž vylučme "bájné zbraně" jako např. chemtrails či HAARP. Když pozoruji procesy, které se nyní konají a které jsou neustále vytvářeny pozemským agresorem, přicházím k přesvědčení, že tady byla, je trvale používána mnohem účinnější a sofistikovanější zbraň.
To by nebylo lidstvo, aby si skutečně nesáhlo na dno svých možností. To by nebylo lidstvo, aby se myšlení a rozum nezkusil dát do rukou někomu jinému, že ano. To by nebylo lidstvo, aby teprve, až nebude co jíst a pít, nebude co dýchat, peníze "za všechno" se naakumulují na účtech pár lidí planety, teprve potom v pláči vezmeme druhého za ruku a začneme spolupracovat.

Hmota, jak ji známe, má svoji krásnou a dokonalou strukturu. Z hmoty je vytvořeno všechno, tedy i lidská bytost, její části, orgány, svaly, tkáně, celá nervová soustava. Vypustím tady i nyní to, že nejde ve skutečnosti o hmotu, tvrdou a nepoddajnou věc, kterou vnímají naše fyzické smysly, především oči a hmat, jako něco neměnného, konečného, trvalého a omezeného.

Celá lidská bytost je dokonalým systémem, ve kterém všechno se vším spolupracuje. Každá buňka a stavební subatomární částice vědí dokonale o tom, čeho je součástí a v jakém že to systému s ostatními funguje. Na lidskou bytost působí venkovní prostředí, působí na ni síly, pomocí kterých je rovněž celý tento dokonalý systém, oživován. Pokud by jedna z těchto sil přestala fungovat, lidská bytost by se okamžitě rozpadla. Je to natolik perfektní a dokonalý organizmus, který je v přímé a on-line vazbě na venkovní prostředí.

Nikdo, za celou dobu existence lidstva, nás neučil skutečnému "umění lidské bytosti - umění sebe sama". Existují však bohužel znalí tohoto systému, existují lidé, kteří vědí přesně, jak lidská bytost, ve vazbě k okolí, funguje. Toto je velké nebezpečí, když "oni ví" a "my nevíme". Ve znalostech je skutečná moc. V čem spočívá toto nebezpečí?

Lidskou bytost oživuje nejvyšší esence Univerza, tou je láska, a protože zatím lásce nerozumíme, zkusím ji na chvíli přejmenovat jako "vědomí". Vědomí je míra napojení lidské bytosti na Univerzální podstatu, kterou bylo vytvořené celé Univerzum s cílem se poznat. Mohu s jistotou 101% a zcela přesvědčen potvrdit, že ten, kdo má a zná tyto principy a vazby k lidské bytosti, má v rukou téměř veškeré děje a procesy, kterými může skutečně hravě vytvářet to, co vnímají naše fyzické smysly, my tomu říkáme "realita". Protože jsme v zóně Univerza, ve které je povolená na 100% svobodná vůle, vše co chceme, se materializuje, tedy i ta nejnebezpečnější přání těch, kteří lidstvo zotročují.

Mohu to rovněž nazvat "nejúčinnější zbraní", kterou lidstvo kdy začalo používat. Zablokujte lidem vědomí, zablokujte jejich vazbu a poznání na síly, které jim daly ve skutečnosti život a tímto si je podrobíte. Nepochybně zazněla tato věta v historii. Tady je zdůvodnění, proč je takový chaos na světě, potažmo v České republice. Je tady něco, co je nevyslovitelné, je tady absolutní a velmi hluboký rozkol mezi Východem a Západem. Pokud nyní pominu to, kdo je ve skutečnosti "v právu", došlo tady k opakovanému použité této "nehmotnézbraně".

Každá lidská bytost je na jiném levelu vědomí. Každá lidská bytost je propojená s duchovními silami na jiné úrovni. Použití této zbraně způsobilo to, že komunikační linka - komunikační vlákna, která vedou z nitra lidské bytost, klidně si to takto představte (ze srdce nebo z mozku), byla odpojena od zdroje, zdroje, který představuje Stvořitel. Nikomu v Univerzu se sice nepodaří tato vlákna zcela zničit, tato vlákna v lidské bytosti stále jsou, jen je ona "vidlička" vytažena ze zásuvky a spočívá vedle ní. V tento moment se stává lidská bytost neforemní hmotou bahna - nahrávací deskou, do které je možné velice jednoduchým způsobem nahrát cokoliv, co poslouží osobním cílům.

Přeme se. Lidé se napříč společností a politickým spektrem přou o to, kdo má ve skutečnosti pravdu. Pokud opět pominu, že pravda je proces, že pravda je něco, co se vytváří doslova za pochodu, že pravda je něco, co je fiktivní a bude trvat ještě velmi dlouhý čas, než se toto zformuje do něčeho, co bude možné používat, jako návod, nemůžeme najít odpověď dříve, než onu vidličku opět zasuneme do oné zásuvky. V podstatě jsme všichni zombie. Protlačujeme svoji "pravdu", ničíme všechny a všechno a to, že si jedna mocnost udělá na planetě Zemi ze Země cvičiště a prostor ke své onanii, je jen výsledek toho, že jsme příliš dlouho nechali tuto vidličku mimo onu zásuvku. Ano, byli jsme touto zbraní odpojeni a nyní spíme.

Spánek je to tak dokonalý, že vůbec nevíme, že spíme. Před našimi zraky se odehrává běžný den se všemi, my si myslíme, že skutečnými a pravdivými fakty. Vůbec nemáme ponětí o tom, že otroctví je již tak dokonalé, že ani nevíme, že v něm jsme. V rovině hmotné reality řešení neexistuje. Ano, jistá možnost pohnout s těmito silami by byla přes opětné ukončení života civilizace, ke kterému již mnohokrát, během skutečné historie planety Země, došlo. Bylo to vždy pomocí nejúčinnějších zbraní, které v té době lidstvo mělo, pomíjím i to, že tyto zbraně nemuseli nutně pocházet jen z lidského arzenálu. Nyní však lidstvo sahá k ještě hrůznější zbrani. Tou zbraní je "ovládání vědomí a tvořivých sil ducha" pro své soukromé záměry. Tato zbraň překonává o 1 mil. levelů vše, co kdy bylo vymyšleno pro likvidaci života.

Je velmi jednoduché, když znáte a víte, jak funguje hmota, jak fungují síly, které lidskou bytost a celé Univerzum, oživují, jak fungují např. torzní pole, která jsou vytvářena každou aktivitou lidské bytosti, každou její myšlenkou. My si bláhově myslíme, že naše činy se projevují pouze lokálně a tam, kde právě jsme. Ani nevíme, jak se mýlíme..

Jsme naprosto krásné a veliké lidské bytosti. Každý máme obrovské možnosti, kdy po zapojení celého aparátu a potenciálu, který máme všichni již připravený, dokážeme v pár vteřinách, jako národ, jako krásná civilizace, tvořit a vytvořit si zcela jinou realitu. Patříme původem do světelné Vesmírné univerzální konfederace a pár jedinců si podrobilo hmotu planety Země. Pominu také to, že to skutečně bylo na popud venkovního zásahu. Jsme nyní na skutečném rozhraní dalšího vývoje. Máme 2 možnosti. První je pokračovat v pasivitě a skutečně padnout až na samé existenční dno a být "venčícím nástrojem a nádobou" několika lidí, kteří se prostě rozhodli, že si realitu pomocí těchto znalostí, podrobí. Druhá možnost je ta, že začneme pracovat sami se sebou, že onu vidličku zapojíme do zásuvky sebe sama a tím již dále nebudeme přispívat k hegemonii, která nyní ve fyzické realitě probíhá.

Je těžké, velmi těžké najít nyní viníka toho, co vidíme kolem sebe. I když mnoho z nás přesně dokáže ukázat na toho, támhle toho, to on nebo ona za to mohou, to je přece jasné - je to támhle ten.. Ve skutečnosti se mýlíme na plné čáře všichni. Je to výsledek použití této nejúčinnější zbraně, mimochodem s cílem stále rozdmýchávat tyto přesné postoje, nikdy nekončící postoje. Věřte nebo ne, je s tím v tomto plánu zotročení, počítáno. Vidíte, jak velmi mocná je tato zbraň a co jsme všechno, svým vlastním přístupem, dovolili. Problém je v nás, nikoliv tam venku a v nich. Proměnou vlastní můžeme způsobit změnu kolem nás. Řešení je tak blízko a zároveň tak daleko, že si to ani neuvědomujeme.

Existuje ochrana před touto zbraní? Ano. Nejúčinnější ochranou je vlastní uvědomění si sebesama. Prosím - není to jen pouhá fráze. To je nejmocnější způsob, jak zastavit působení této zbraně, která nás každý den uvězňuje do stále a stále hlubšího, o to víc neviditelného, vězení.

Zhruba uprostřed nás, někde ve spodní oblasti našich prsou leží ona "odpojená vidlička ze zásuvky". Je to atomový reaktor lidské bytosti, který čeká na své probuzení, a díky němu můžeme zcela rozpustit účinky této zbraně, která na lidstvo byla aplikována. Až budete mít chviličku klidu, představte si, že uvnitř hrudi je takové místo, které září oslňujícím zeleným světlem. Zatím je to malý spící zelený miniaturní bod. Ačkoliv to mnoho z vás bude považovat za sci-fi, je to skutečně realita a toto je největší noční můrou všech, kteří pevně doufají, že lidstvo nikdy nedojde k těmto poznatkům.

Denně zkuste zvětšovat tento bod a zase ho zmenšovat, prostě nenechat ho v klidu, cvičit pravidelně s ním, rozsvěcovat ho a zase ho zhasínat. Rozsvěcovat a zhasínat a měnit mu průměr a intenzitu vyzařování. Všechny buňky lidského těla, jakmile zaregistrují tuto cílenou Vaši aktivitu, která je plně kontrolována našim vědomím, se nastaví do módu, který spustí v těle další nádherné procesy. Lidská bytost se stane imunní vůči všemu, co na ni působí přes fyzické smysly a čím je krmena. To je základ probuzení lidské bytosti.

Na vaší cestě vám všem přeji to, ať dokážete pořádně rozsvítit a zvětšit toto místo vašich prsou. Všechno ostatní se potom spustí samo.

S láskou Mio.A je tady slunovrat

21. června 2016 v 1:24 | Eva |  Slova a obrázky
Ani jsme se nenadáli a nádherný den letního slunovratu je zase tady. Přišel krátce po půlnoci spolu s magickým úplňkem a oba spolu snoubí jakousi posvátnou sílu, o níž se zmiňují astrologové.
Mám pocit, že letošní léto nastoupilo velmi rychle, že každý nový den maže ty předchozí, že nedávno byl Nový rok, Velikonoce a už je tady léto. Že ten letošní rok nabral ještě větší rychlost než roky minulé.Přitom nás nutí k zastavení, k přemýšlení o nás samotných a občas nám nadělí takové zvláštní zkoušky. Stále častěji se setkáváme se synchronicitou a možná si zbytečně mnohokrát klademe otázku, zda jednáme správně, proč se nám to či ono přihodilo. Slýcháme, že všechno je správné, ale přicházejí i chvíle pochybování. Učíme se žít přítomným okamžikem a jako v letech minulých jsme jako na houpačce. Možná jsme vnímavější, citlivější, uvědomělejší, kdo ví ... V pollitice to tak nevypadá, že? Možná proto hledáme více ve vlastním nitru.
Letním slunovratem počíná po velkém nádechu Země její výdech. Zkusme to splečně s Gaiou. Vyydechnout.
Pochváleno buď léto.


Cvičení v den letního slunovratu

20. června 2016 v 21:07 | V. Vocásek |  CVIČENÍ
Proč si 21.6. 2016 posílíte tělesné a duševní zdraví mnohem více než v jiné dny?

Náš organismus je nerozlučně spojen s cykly v přírodě. Jednou významnou změnou je střídání ročních období, které na nás mocně působí.

21.6. 2016 proběhne letní slunovrat. V tento den mají veškerá tělesná a duševní cvičení mnohonásobně vyšší účinek. Využijte také této šance a věnujte sami sobě více času.

Cvičit můžete cokoli. Můžete si vybrat z některých cviků na mé stránce v části Videa.

Další cviky, které jsou aktuální se týkají cvičení v měsíci červnu: Co cvičit pro zdraví v červnu?

Přeji vám přínosné cvičení. Václav Vocásek.

Vzkaz Steva Jobse

18. června 2016 v 0:27 | z e-mailu |  Citáty

Následující text zapsal před svou smrtí Steve Jobs, jeden z nejbohatších mužů této planety (zakladatel počítačové firmy APPLE, jeho jmění je odhadnuto na
8,3 miliardy dolarů. Zemřel na rakovinu slinivky ve svých 56 letech.

*,,Došel jsem až na vrchol úspěchu ve světě byznysu. V očích
druhých je můj život nejspíš ztělesněním úspěchu.Nicméně mimo
práce mám jen málo radosti. Na konci je bohatství jen
aspektem života, kterému jsem přivykl. Když teď ležím na
nemocniční posteli a promítám si celý svůj život, uvědomil jsem
si, že všechno to uznání a bohatství, na kterém jsem si tolik
zakládal, zbledlo a ztratilo význam tváří v tvář blížící se smrti.
Ve tmě se dívám na zelená světla strojů, které mě udržují při
životě a slyším jejich mechanické bzučení. Cítím jak se blíží
dech boha smrti. Teď už vím, že když nakumulujeme dostatečné
bohatství, aby nám vydrželo po zbytek života, měli bychom
usilovat i o něco dalšího, co s bohatstvím nesouvisí. Mělo by to
být něco mnohem důležitějšího: možná vztahy, nebo umění, snad sen
z mládí… Bezuzdné následování bohatství nás promění v pokřivené
bytosti, jako jsem já. Bůh nám dal smysly a možnost cítit lásku v
srdci každého, ne iluzi kterou přináší bohatství. Bohatství, jež
jsem vyhrál v mém životě si nemůžu vzít s sebou. Mohu si odnést
jen vzpomínky vysrážené láskou.To je skutečné bohatství, které
vás bude následovat, doprovázet a dodávat vám světlo a sílu k
tomu jít dál. Láska může cestovat tisíce mil. Život nemá žádné
omezení. Jděte tam kam chcete jít. Dosáhněte výšin, kterých
chcete dosáhnout. Je to všechno ve vašem srdci a ve vašich
rukou. Jaká postel je nejdražší na světě? Nemocniční postel.
Můžete zaměstnat někoho, kdo bude řídit vaše auto, někoho kdo pro
vás bude vydělávat peníze, ale nikdy nemůžete najmout někoho, kdo
by za vás nesl vaši nemoc. Ztracené materiální věci lze nalézt.
Ale je tu jedna věc, která nemůže být nikdy nalezena v případě
ztráty - život. Když jede člověk na operační sál, uvědomí si, že
existuje jedna kniha, kterou má ještě dočíst - Kniha
zdravého života. Bez ohledu na stadium života, v němž se
nacházíte, budete každý jednou čelit dnu, kdy se opona zatáhne.
Ochraňujte lásku k vaší rodině, lásku k svému partnerovi, lásku
vůči svým přátelům … Mějte rádi sami sebe a s láskou opatrujte
ostatní."
Steve Jobs *

Modlitba Františka z Asisi

17. června 2016 v 22:41 | z e-mailu |  Vděčnost
Modlitba Františka z Asisi, přebásněná Janem Skácelem….

Pane, ať jsi stéblo trávy nebo obyčejný list.
Prosím, dej, ať aspoň trochu umím ve tvých vzkazech číst.
Prosím, dej, ať řeči stromů aspoň trochu rozumím.
Ať vědí, že se učím a že nic neumím.
Dej, ať zlomím svoji pýchu, dej mi hledat pokoru.
Když se trápím zbytečnostmi, ať pohlédnu nahoru.
Ať mi stačí dohlédnout na obzor, který jsi mi dal.
Ať se smířím se vším, co jsi mi kdy vzal.
A dej mi sílu snášet pokorně, co změnit nemám sil.
Odvahu, abych to, nač stačím na tomhle světě pozměnil.
A taky prostý rozum, který vždycky správně rozezná,
co se změnit nedá a co se změnit dá
Ach, pane děkuji za všechno dobré i za to špatné,
ať poučím se ze svých chyb.
Nevím, jestli ty mě slyšíš a zda jsi vůbec tam,
ale děkuji, že já jsem tady a směju se dál.


Dotknout se nebes

17. června 2016 v 13:54 Relaxace

Ze zahrádky

16. června 2016 v 23:33 | Eva |  Fotografie a jiné
Ranní pohled z oknaPřestože zvonečky každý rok rozdávám, je jich čím dál více a rostou všude.Jen květenství okrasného česneku je rok od roku je menší a menší.
Podvečer
První květ letos zasazené růže. Snad vidíte její tvář.


Co je důležité cvičit pro zdraví v červnu

13. června 2016 v 21:12 | V. Vocásek - video |  CVIČENÍ

Ve víru léta - červenec

13. června 2016 v 12:44 | Eva a Blanka |  Mandaly
Tak nějak se roztančila mandala na červenec. Ve víru letních paprsků rozkvétá, zraje ... Jako by kolo roku nabralo druhý dech a otáčí se rychleji . Možná patří spíše červnu a směřuje ke slunovratu. Voní květy lip, zpívá bzukotem včel,tančí do kruhu ...

Zlatohlávek zlatý

6. června 2016 v 21:16 | Eva |  Fotografie a jiné
Zlatohlávci se objeví každoročně v době, kdy rozkvétá planá růže.Tak se ukaž ...


Naháníš strach?Tykadélka


Zboku...


A z dálky ...


A ostatní záběry v rubrice Foto příroda 4 - podsložka hmyz


Pozdravení ze zahrádky červnové

3. června 2016 v 0:58 | Eva |  Fotografie a jiné
Dnešní záběry jsou z posledního květnového dne.


Balvánek " U Zvonečků " se pěně usmívá, asi se mu něco hezkého zdá.


A mravenec spěchá , aby květnu odzvonil ...


Dlužicha hvězdičkuje ...


Miluji drobné hvozdíky ...


Skromná kytička vystřeluje svá semínka daleko.
A rozkvetl rododendron.
A také první popínavé růže ...
Líbí se mi pod keřem růže- Má jen tři výhony, krásně voní a pne se po plotě. Hra světla kouzlí obrazy.
A kde se vzala, tu se vzala , bytůstka Světla se v růži ukázala.První keřová ...

Když rododendron odkrývá srdíčko ...


Ponechávám kousek trávníku neposečeného, aby mohly vykvést bílé krásky.První letošní čmelák ...


A kdopak se to skrývá v rozkvětu?

Další snímky najdete v rubrice Foto - příroda .
Tam si kliknete na složku "květen " nebo " RŮŽE", "detaily" nebo" všednosti ".
Každý kvítek je takový poklad. Fotogalerie jsou mou pokladnicí. Sdílím ji s vámi pro radost. Nejsou to umělecké fotografie, jsou to jen zaznamenané okamžiky proměn zahrady v průběhu dne, měsíců či roků. Když nahlížím zpětně do složek, pokaždé jsem znovu okouzlena krásou všeho, co již odkvetlo a dotklo se mého srdce. S vděčností k přírodě píši tyto řádky. DĚKUJI MNOHOKRÁT ZA TY DARY.