Emocionální a energetická centra našeho těla

17. října 2014 v 21:15 | převzato |  Zdraví, bylinky...
Pozitivní zážitky a emoce netvoří energetické bloky. Ale naopak, negativní - zůstávají - li nezpracované, se nám ukládají na určitá centra a bloky vytvářejí. Zpočátku se nacházejí v jemnohmotném energetickém poli.Trvá-li to dlouhodobě, "spadnou" do fyzického těla a máme zaděláno na nemoci. Může to trvat několik týdnů až roků. Záleží na tom jak se k životním problémům přistupuje, jakým stylem žijeme. Někdo se dokáže zavírat doma a trápit se, jiní časem začnou chodit do přírody, za kulturou, cvičit... Najdou jiný smysl života.Všichni procházíme jistými životními peripetiemi které nás sužují. Chce to změnit přístup k nim a pokusit se o jistý nadhled. Někdy stačí sebrat odvahu a bouchnout doma pěstí do stolu a zjednat pořádek a klid. Jindy může jít o něco složitějšího. Nezpracované a dlouhodobé negativní prožitky bývají příčinou problémů nejen ve fyzickém a duševním zdraví, ale také v našich mezilidských vztazích. Je-li něčeho příliš a nedokážeme to zvládnout, je na místě vyhledat pomoc u psychoterapeuta nebo použít jiných alternativních metod.
Energetické bloky tvoří rovněž naše negativní vlastnosti jako závist, nenávist, zlostnost, lakota, šíření klepů, lhaní... "Pomáhají" totiž těmto lidem zadělávat právě na tyto problémy.
Z tohoto blogu můžete kopírovat, pokud zachováte jeho link http://www.annabea.blog.cz , případně těch zdrojů, které i já sama uvádím
S díky Anička
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KORINA KORINA | E-mail | 1. listopadu 2014 v 2:39 | Reagovat

DÍKY, JE TO TAK, CO DODAT. JEN SI NĚKDY STAČÍ VŠE UVĚDOMIT A HNED JE LÉPE.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama