Srpen 2014

Avahuasca umožňuje...

31. srpna 2014 v 21:13 | video |  Záhady a tajemno
Ukázka z dokumentu Viliama Poltikoviče UČITELÉ Z HVĚZD. - Žijeme v mnoharozměrné realitě, kde se vzájemně prolíná a ovlivňuje bezpočet světů, vesmírů s vyšším počtem dimenzí. Film byl natáčen v Peru, kde je řada zvláštních energetických zón a kde stovky lidí velmi často pozorují podivuhodné světelné objekty, které označujeme jako UFO. A nejde jen o pozorování objektů, ale i zvláštních humanoidních bytostí. Svědectví o tom ve filmu podávají nejen vesničané, ale i vojenští piloti, starostové měst a vládní expert na jev UFO. Peruánští šamani spolupracují s bytostmi z jiných světů, dimenzí odedávna - pomáhají jim léčit lidi a učí je. Ve filmu je i vysvětlení obrazců na planině Nazca a zmínka o zvláštních schopnostech zvířat jako je například teleportace termití královny.

Celý film zakoupíte například na
https://www.kosmas.cz/knihy/170902/dv...


Kurzy pro radost

31. srpna 2014 v 20:40 | Jarča |  Pro inspiraci
Zaslala Jarča, lektorka kurzu kreslení mandal.Děkuji.

Hezký den všem příznivcům ručních prací, kutilství a sebevzdělávání .

On- line vzdělávací kurzy - Kurzy pro radost bilancovali svou více jak roční činnost. Tyto kurzy on- line mají celou řadu oblastí, ve kterých je možné se dozvědět něco nového. Kurzy mají vždy úvodní lekce zdarma a případní zájemci si pak mohou dokoupit placenou část. Do té je pak možný vstup opakovaně. Já mám nejraději všechny rukodělné a výtvarné , ale i počítačové nebo fotografické byly zajímavé. Mě osobně příliš neoslovily kurzy sportovní, ale jistě právě někoho z vás osloví.Výhodou je, že můžete pracovat z pohodlí domova kdykoli,když máte čas.
Kurzy jsou rozděleny do několika kategorií a takovým rozdělením proběhnou i na webových stránkách, které budou během měsíce září změněny podle připomínek kurzistů a anktery,která proběhla.
Kurzů je k dnešnímu dni tolik, že je není možné vyjmenovat. Tak jen pro inspiraci pár tipů.
Počítačové Excel pro začátečníky,Fotografické Úprava fotek
Archetypy ženy tématicky zůstaly asi trochu osamocené. Nevím,kam je zařadit.Možná po bok Domácí homeopatii nebo Zdravému vaření pro děti.

Kurzů je celá řada, dají se koupit i jako dárek a do konce září platí současná zaváděcí cena. Od října budou ceny vyšší. Takže pokud chcete udělat sobě nebo někomu z blízkých radost, nakupte do konce září. Možná už budete mít první vánoční dárek.

Většinu kurzů- úvodních dílů zdarma jsem viděla,tak posílám jen pár tipů.
Hodně radosti s kurzy pro radost. Jarča

Pelyněk je nadějí ?

30. srpna 2014 v 22:33 | odkaz |  Zdraví, bylinky...
Pelyněk je znám v homeopatii jako Artemisia. Ke mně se dnes dostal e-mail s následujícím sdělením. Toto zde předkládám pouze jako informaci a pro mě inspiraci si někdy tuto rostlinu nakreslit.

Mandalová šablona

29. srpna 2014 v 20:34 | video |  Mandaly
Skvělá pomůcka pro ty, kterým se nechce odměřovat.
Protože mi nešlo vložit video, uvádím odkaz, kde ho naleznete.
Hodně inspirace a těším se na vaše dílka. Dlouhé vyčery se blíží a s nimi relaxace s vůní pastelek.

Zářijová Meduňka

26. srpna 2014 v 19:40 Zajímavé knihy, odkazy
Časopis Meduňku sleduji od jejího počátku. Je mi velikou ctí, že jsem mohla přispět droboučkým střípkem - obrázkem.
Krásný pocit, k tomu ještě zářijové číslo... V září 2008 jsem začala psát tento blog. Září je zakotveno hluboko ve mně.
Ukázka z Meduňky nám přiblíží náš osobní rozvoj.Je to ta nejsložitější cesta, ale zároveň nejkrásnější. Škoda, že ve školách je tomuto tématu věnováno tak málo času.

Nabízíme ukázku z článku psycholožky a terapeutky PhDr. Marie Říhové...

Jak se stát člověkem krásným a spokojeným

Během své dosavadní terapeutické praxe jsem poznala velmi mnoho lidí. Byli mezi nimi lidé bohatí s problematickým či nanicovatým osobním životem i lidé chudí, neschopní si najít práci, která by jejich chudobu zmírnila, přestože měli nadání, vysoký intelekt, dokonce někdy i vysokoškolský diplom. Setkávám se s nejrůznějšími příběhy…


Tři otázky

Člověk je vždy trojího druhu: Takový, jací si druzí myslí, že je, takový, jaký si sám myslí, že je a takový, jaký skutečně je. Úkolem terapeuta při setkání s pacientem je vždy zjistit, jak pacient na tyto tři základní otázky reaguje. Mnoho lidí se totiž nechává ubíjet tím, co si o nich druzí lidé myslí. Jsou pak velmi překvapení, když si začnou uvědomovat, kolik energie vynaloží na to, aby byli oblíbení a žádoucí. Tato energie jim samozřejmě chybí a oni se ocitají v začarovaném kruhu únavy a těžké práce, která je kvůli jejich únavě neefektivní a zdlouhavá. To vede k tomu, že si sami sebe představí jako neúspěšného člověka. Kořeny této živé představy v 90 % nacházíme už v dětství, ve výchově, v rodině i ve škole, i tam se často vytváří chybný přístup ke světu. Tyto nevhodné staré systémy a mechanismy v člověku přežívají, ovlivňují i jeho zdravotní stav. V takových případech je často doporučováno tzv. pozitivní myšlení, ale to nemůže fungovat, pokud se necítíme dobře. Nejprve je tedy třeba odhalit a přiznat si své pocity. Najít sebe přijatelného pro sebe. Tady přistupuje ke slovu meditace vedená zkušeným terapeutem.
Každý z nás je jedinečná osobnost a tak také musí být terapeutem vnímán. Duši většiny lidí ovládá strach, který má kořeny už v prenatálním období (nechtěné děti) a vytváří pocit nechtěné a neschopné osobnosti. Není lehké naučit pacienta umění naslouchat sobě, svému tělu a terapeutovi. Mnoho pacientů, s nimiž se setkávám, navštívilo řadu senzibilů, léčitelů, kartářek - a od všech čekali zázrak. Čekají ho i ode mne a jsou pak velmi udiveni, když jim sdělím, že pokud budou čekat na zázrak, nikdy se ho nedočkají. Musí být ochotni něco pro ten zázrak udělat, jinak je jejich jednání pouhou ztrátou času. Dočkávám se odpovědí, že mají mnoho práce a nemají na sebe čas. Toto je velký omyl vyplývající z toho, že lidé nejsou ochotni sebeméně na sobě pracovat.


Nejjednodušší meditace
Pojďme se na chvíli zastavit a spočinout. Přichází chvilka rozjímání. Volně dýcháte a s každým nádechem stoupáte výš a výš. I vaše mysl se zklidňuje a dech je tichý jako večerní vánek. Pozastavte se, nepospíchejte, vydechněte. Čas zůstal stát jako vodní hladina. Chvilka života, kdy putujete po této zemi, je svátek.Pokud se objeví nějaká myšlenka, neberte ji vážně. Řekněte si - splnil jsem poctivě všechny své povinnosti a v této chvíli nemám žádnou zodpovědnost. Žádnou povinnost. Vnímejte vzduch - jak se vás dotýká, když dýcháte nebo v podobě vitality, vstupující do vás s každým nádechem.Vnímejte nejvyšší JÁ - tak, jak je to pro vás nejlepší. Svým vlastním způsobem. Ne to, co vám říká váš intelekt, ale to, co vám říká vaše srdce. Buďte si vědomi sami sebe. Člověka, kterého v sobě cítíte…
Toto jsou úvodní slova terapeuta. Poté je pacient ponechán v klidu, dokud sám neřekne - dost. Pak terapeut požádá pacienta, aby napsal na jednu polovinu papíru, co nechce, na druhou pak to, co si od života přeje, co velmi chce, po čem touží.
Na slova - toužím po…, ale to si nemohu dovolit, on/ona (manžel/manželka) mi to nedovolí, reaguje terapeut poučením o zákonu přitažlivosti. Ten pracuje v celém vesmíru. Člověk vždy přitáhne to, na co myslí. Pokud myslí na dluhy, bude je mít. Pokud myslí na dostatek peněz, vesmír mu je poskytne. Ale nesmí pochybovat, pokud se jeho přání nesplní okamžitě!
Zachránila jsem mnoho manželství tím, že jsem přiměla partnery, aby každý sám, skrytě napsal, co se mu na jeho partnerovi líbí a co ho vede k pocitu zloby anebo nenávisti. Pak si partneři své listy vyměnili a pocity zloby nahradili pocitem odpuštění, vzpomínkou na jejich seznámení a připomenutím toho, co je na sobě vzájemně přitahovalo. Poté si stoupli, silně se objali a dostali pokyn vnímejte tiše svého partnera. Po krátkém čase bylo vidět, jak se jejich vyzařování či aura mění. Z potrhané a šedé se stávala celistvá bílá barva a obklopoval je zlatý kruh. Bylo jasné, že pokud budou na sobě pracovat, své manželství zachránění jako spokojené a láskyplné. Platí totiž následující poučka: cokoliv se ti nelíbí na někom jiném, hledej v sobě. I když se to nezdá, vždy to tam je. Smíš pracovat jen na sobě, ne na tom druhém. Až se toho zbavíš, přestane ti to vadit i na tom druhém...


Problémy z praxe
Moji pacienti řeší nejrůznější problémy. Řada mladých lidí např. zaujímá negativní postoj vůči společnosti i rodičům. Pokládají za samozřejmé, že je společnost a rodiče budou vydržovat. Vyvarujte se tohoto chybného postoje -- stavíte se v podstatě do pozice oběti. To je absolutní odtržení od přírodních i vesmírných zákonů. Paradoxně tím způsobujete dítěti záhubu a současně potlačujete ušlechtilé lidské vlastnosti jako je soucit, snaha o pochopení druhých, snaha pomoci atd.
Jedna pacientka za mnou přišla s problémem, že není schopna posadit se do dřepu (!). Kdykoli se o to pokusila, začala ji nesnesitelně bolet kolena a nebyla schopna vstát. V průběhu terapie jsme zjistily, že už od dětství a po celý svůj dosavadní život (bylo jí 46 let) byla v pozici oběti. Hlídala mladší sourozence, byla kárána a fyzicky trestána za jejich prohřešky s odůvodněním "jsi starší a máš mít rozum". Po sňatku se situace opakovala. Narodily se jí dvě děti, byla tedy na mateřské dovolené a manžel si po příchodu z práce pokaždé našel něco, s čím byl nespokojen. Jejich uvítání místo objetí spočívalo v tom, že manžel se ptal, co zase celý den dělala, když není vyluxováno atd.
Toto se projevilo na jejích kolenou. Tělo velelo "dost" a dalo to najevo neschopností, která v podstatě představovala pocit ponížení. Klečení. Žena byla velmi inteligentní, okamžitě pochopila, o co jde, a po čtrnácti dnech mi volala - byla s manželem na houbách a když houbu našla, bez potíží si k ní klekla a byla schopna i sama vstát. Měla radost a byla překvapená a ještě více byl překvapený její manžel. ..

(Celý článek si přečtete v zářijové Meduňce)


PhDr. Marie Říhová,
psycholožka a terapeutka

Text převzat ze stránek Meduňka

Program MISP - Děti - dětem

24. srpna 2014 v 18:13 | Valpurga Hozáková |  Kursy a semináře

Program MISP / Massage In Schools Programme - Děti - detěm
Do nového školního roku přejeme co největšímu počtu dětí, aby zažilo pozitivní a pečující dotek, tedy seznámení s programem MISP. Zveme další zájemce o kurz do úžasné rodiny /60 / instruktorů v České republice. Ve dnech 30/31.8 v Olomouci proběhne ještě jednou kurz k získání certifikátu Instruktor MISP.
Více na www.misa-cz.com

--
Valpurga Hozáková
mobil: +420 777 996 455

www.misa-cz.com
www.delfino.czAž...

22. srpna 2014 v 22:24 | převzato |  Citáty

Až navštívíte všechny kurzy a školení,
až projedete všechny země světa,
až vystřídáte všechny guru a tzv. mistry světa,
až projdete mnoha vztahy, kde hledáte lásku,
až zažijete mnoho zklamání z vašich očekávání,
až zkusíte všechny metody a techniky, jak správně žít,
až utratíte všechny peníze za to, po čem toužíte,
až oslavíte všechna svá výročí a svátky a narozeniny svých přátel,
až si splníte přání, o kterých sníte,
až……………….,
pak zjistíte, že to vše byla jen dobře zkonstruovaná hra pro vaši mysl.
Pak zjistíte, že jediné štěstí, které nepomíjí,
je být v souladu se svým Zdrojem
- být ve Zdroji.
Pak zjistíte, že to, co jste hledali, je dobrý pocit, který vám vnější věci,
okolnosti a vztahy nemohou trvale dát.
Pak se konečně zastavíte a skončíte vaše hledání a vrátíte se "domů" - do Zdroje.
Vrátíte se sami k sobě a budete sami sebou.
Budete vše dělat tak, jak to cítíte v danou chvíli.
Nebudete závislí na ostatních a jejich náladách.
Budete se radovat i z neúspěchu, protože vy budete ve Zdroji své věčné lásky.
Budete se milovat za vše, co prožíváte,
a tato vaše láska změní celý váš dosavadní svět.
A až vás potkám, budete se usmívat a já budu vědět, že jste "tam".
(Zde je možné čtení ukončit, to nejdůležitější bylo řečeno...
tí, kteří chtějí vědět, co bylo dál ještě napsáno, mohou ve čtení pokračovat ) :

Jsou chvíle, kdy se necítíte šťastní a hledáte ve vnějším světě
něco nebo někoho pro povzbuzení.
Jsou chvíle, kdy jste zklamaní, máte vztek, že vás někdo podvedl.
Jsou chvíle, kdy nemůžete najít myšlenku, se kterou se cítíte lépe.
A jsou chvíle, kdy se vám nedaří a vaše plány jsou zmařeny.
To vše zažíváte jen proto, abyste se v těchto situacích a stavech více milovali.

Jsme ve skutečnosti jen nekonečná a bezpodmínečná láska,
které sebe miluje bez ohledu na to, co se děje kolem nás.

Nepříjemné situace a lidi jsou tady právě proto,
abyste v sobě více milovali sebe a vše takové, jaké to je.
Mějte se rádi, i když se nic nedaří.
Poodstupte stranou, navoďte si pocit lásky a nechte věci, ať se stanou.
Dopřejte Vesmíru, aby vás sám navedl do správného toku vašeho života.
Uvolněte se, staňte se pozorovateli a vyčkejte na první inspirativní myšlenku,
ze které máte dobrý pocit a udělejte na základě ní první krok.
Nespěchejte však s okamžitou akcí, spíše dovolte Vesmíru, aby za vás vše zařídil.
Budete překvapeni, jak tato metoda účinně funguje.
Mějte přímo odvahu, aby se věci projevily tak, jak mají.
Když vás někdo nemá rád, nemá vás prostě rád - nic víc se nestalo.
Možná nevíte, jakých problému vás Vesmír ušetřil do budoucnosti.
Když vás někdo nemá rád, nemá vás prostě rád - nic víc se nestalo.
Čeká vás někdo lepší!
Když něčeho nemůžete dosáhnout, tak toho jen nemůžete dosáhnout
- nic víc to neznamená.
Není zřejmě ta správná chvíle nebo to dosáhnout vůbec nepotřebujete, jen si to myslíte.

Když se vám něco nepodařilo, tak se vám "jen" něco nepodařilo - no a co?
Zkusíte to jindy a znovu. Máte na to celý život zkoušet a zkoušet a zkoušet.
*
ŽÍT PO PROUDU je snadné - je to naše přirozenost, od které jsme se odklonili.
Přestaňte se tolik snažit a něčeho domáhat.
Žijte po proudu - to znamená, buďte sami sebou a volte si myšlenky,
z kterých máte dobrý pocit, když se na něco zaměřujete.
Nechávejte cokoli, co se právě děje, ať se prostě děje.
Čím více se snažíte, tím je to horší.
Ničeho se nedržte.
Chcete-li žít, musíte plynout.
Naše vrozená potřeba je SVOBODA a MILOVAT, ne být milován.
Stačí, když budete více milovat - sami sebe a vše, co zažíváte.
Právě nepříjemné situace a lidi, které potkáváte,
jsou voláním vašeho Zdroje po lásce k sobě.
Uvědomte si, že nemůžete ztratit to, co vám náleží, ani u sebe neudržíte nic, co vám nepatří….a uklidněte se.
Přestaňte řídit se sešlápnutou brzdou, naskočte na vlnu,
která je zrovna u vás a pusťte kormidlo z ruky.
Váš proud vás ponese k lidem a informacím, které vám pomohou otevřít nové dveře
s novými možnostmi a cestami.
Recept na štěstí:
Zaměřte se na to, CO MÁTE a ne na to, co nemáte.
Nechte vše přijít k vám.
Vaše jediná práce je být v pohodě, ať se kolem vás děje cokoliv.
Potom se vám automaticky splní vše, co si přejete!
Houbaření u počítače

22. srpna 2014 v 15:04 | Eva |  Zajímavé knihy, odkazy
Pokud "vyšilujete " jako já, když na fotografiích vidíte nádherné houby, každý vám říká, že rostou, a vy nemáte možnost jít do lesa, určitě navštivte některé ze stránek o houbách . Jejich autorem je mykolog Jiří Laštůvka z Hlinska.
Jiří Laštůvka (Kudláček) je houbař, kterého jsem kdysi objevila na internetu. Pořádá výstavy, je spoluautorem stránek Houby, dřeviny, fotograf.
Fotografie jsem vybrala z následujících stránek.
http://www.kudlacek.estranky.cz/
http://kudluvfotoatlashub.blog.cz/

Přeji příjemnou procházku , hezké zážitky ať už opravdu houbaříte nebo jen prohlížite u počítače.

http://www.youtube.com/kudlacek2882

F.Sehnac Bac - malované kameny a oblázky

21. srpna 2014 v 22:05 | Eva a Sehnac Bac |  Hosté
Miluji kameny, miluji oblázky, miluji barvy, miluji přírodu, miluji tvořivost. Když mě něco hodně osloví, snažím se vložit zde na " duhová poselství " , aby se krása a její energie šířila dál ...Objevila jsem na FB italskou umělkyni žijící kousek od Jaderského moře . Napsala jsem jí zprávu a požádala o sdílení některých fotografií. Ta, jejíž tvorba mě tolik oslovila, se jmenuje F.Sehnaz Bac.
To jsou ty ruce, které rozdávají tolik něhy.


Zde jsou odkazy, kde jsem hledala.

Vždycky mě taková podívaná povznese a já děkuji této milé paní, že ji mohu mít mezi svými hosty.Léčivé SOLFEGGIO frekvence - 3.část

20. srpna 2014 v 15:23 | odkaz
Hledala jsem dále , některé informace se shodují , ale ilustrační obrázek a matematické vyjádření frekvencí mi nedalo, abych je zde nevložila.

Solfeggio frekvence
Solfeggio frekvence pocházejí z velmi staré hudební stupnice používané ve starověké hudbě, náboženských zpěvech a obřadech. Věřilo se, že Solfeggio tóny, pokud jsou zahrány nebo zpívány v harmonické kombinaci, umožňují dosáhnout spirituální blaženosti, uzdravení a transformaci.
Podle Dr. Lena Horowitze a Dr. Pulea, odborníků v genetické biochemii, je frekvence 528 Hz opravnou frekvencí pro poškozenou DNA.
Bez ohledu na to, čemu člověk věří, poskytují tyto tóny nové stimuly pro mysl a somatický systém (tělo). V poslední době přijímají vědci názor, že již samotné poskytnutí nového podnětu je pro mozek v mnoha ohledech přínosem, konkrétně ve vztahu k plasticitě mozku (tj. udržení mladé, zdravé a aktivní mysli). Souběžně s tím, jak se Vaše mysl uzdravuje, reaguje také tělo a uzdravuje se.
Je šest Solfeggio frekvencí, které tvoří Solfeggio stupnici. Solmizační slabiky používané k označení tónů této stupnice jsou Ut-Re-Mi-Fa-Sol-La. Jsou převzaté ze středověké písně Ut Queant Laxis, gregoriánského chorálu napsaného na oslavu sv. Jana Křtitele.

Poslech těchto tónů může mít za následek:
1. UT queant laxis - 396 Hz - Uvolnění emocionálních vzorů viny a strachu.
2. REsonare fibris - 417 Hz - Rozpuštění starých emočních blokád, pozitivní změny.
3. MIra gestorum - 528 Hz - Frekvence lásky "oprava a integrita DNA", transformace.
4. FAmuli tuorum - 639 Hz - Komplexní mozková harmonizace. Rozvíjení vztahů.
5. SOLve polluti - 741 Hz - Intuitivní stavy a nelineární myšlení. Probouzení intuice.
6. LAbii reatum - 852 Hz - Návrat k duchovní jednotě a řádu.

Solfeggio frekvence jsou zvukové vyjádření matematické posloupnosti:
3+9+6=18 1+8=9
4+1+7=12 1+2=3
5+2+8=15 1+5=6
6+3+9=18 1+8=9
7+4+1=12 1+2=3
8+5+2=15 1+5=6 a tak můžeme dál pokračovat
Stále se v součtu budou opakovat číslice 9-3-6-9-3-6 a můžeme pokračovat do nekonečna.

Ukázky:
417 Hz http://youtu.be/7ftMa2Rzo54
528 Hz http://youtu.be/v2CvZ6MzMX0
639 Hz http://youtu.be/hwrMn0_0Phs
741 Hz http://youtu.be/YHM8-mT6CBo
852 Hz http://youtu.be/SeMn69Alu8k


Doplnění - 27.8.2014

Milí přátelé !
Jsem ráda za vaše příznivé ohlasy na Solfeggio hudbu. Přáli jste si další frekvence, slíbila jsem poslat-tedy přidávám další skladbu transformačních a harmonizujících vibrací.
Mi se osvědčilo začít vždy poslechem ÚT - RE - MI frekvencí a potom přidávat další.
Úspěch je ve vytrvalosti - poslech je jistě ideální v klidu ( meditaci ) , ale lze se harmonizovat touto léčivou hudbou i při klidné činnosti : psaní, kreslení, žehlení ... Skvěle se při poslechu Solfeggio cvičí jóga a jiná zdr. či protahovací cvičení.
Přeji RADOST a úspěch a hodně Míru v duši, k čemuž vám Sofeggio dopomůže.
Mějte vlídné dny vrcholného léta !!
Ivana Sedláčková
FA - 639 Hz - Soudržnost / Vztahy / harmonizace mozku

Tato frekvence pomáhá v mezilidských vztazích, umožňuje vytvoření harmonické společnosti a tvoří harmonické mezilidské vztahy. Tónu FA lze použít k řešení vztahových problémů, problémů v rodině, mezi partnery, přáteli a k řešení sociálních problémů. Pokud hovoříme o procesech na buněčné úrovni, tón FA podporuje komunikaci buňky se svým okolím. Tato starobylá Solfeggio frekvence posiluje komunikaci mezi lidmi, porozumění, toleranci a lásku.
Tuto frekvenci lze také použít pro komunikaci s paralelními či duchovními světy.

Léčivé SOLFEGGIO frekvence

20. srpna 2014 v 15:13 | z e -mailu
Děkuji Ivě Sedláčkové za zaslané informace.
Milé přítelky,
tady jsou ještě podrobnější informace o prvních 3 solf. frekvencích.
DOPORUČUJI jejich poslech !! Hladí po duši, uklidňuji a napomáhají ku koncentraci .
Při depkách a starostech je používám nejčastěji.

Přeji Ti, aby i Tobě pomohly ke klidu na duši, koncentraci a rovněž i k pokojnému a posilujícímu spánku .
IVANA
S Radostí a Láskou !!
Až si ověříte, jak na VÁS působí a budete mít zájem poslouchat i další léčivé frekvece ( + informace o nich,) - ozvěte se - já ráda pošlu.


:":":":":":":":":":":":":":":":

SOLFEGGIO frekvence : k poslechu + podrobnější informace

UT - 396 Hz -
Osvobozující pocit od viny a strachu.

Tón UT může být používán jako prostředek pro realizaci cílů a dodává sílu nebo energii v dosažení cíle . Tato uzdravující zvuková frekvence má blahodárné účinky ve vztahu k pocitům viny. Tato frekvence očišťuje od pocitu viny, který často představuje jednu ze základních překážek k realizaci cílů. Tím umožňuje dosažení těchto cílů.Tato frekvence UT vás zbavuje pocitu viny a strachutím, že snižuje obranné mechanismy. Tato Solfeggio frekvence může být také použita jako prostředek probuzení, vystřízlivění a návratu k realitě.
:":":":":":":":":":":":":":":":":":":":":
RE - 417 Hz - Vracení situace a usnadnění změn.

Tento tón je spojen s rezonancí a empatií. Tón RE může změnit určité odcizení člověka od Boha a jeho návrat na správnou cestu. Vyčistí traumatické zážitky a vymaže destruktivní vlivy minulých událostí. Může být použit pro odstranění omezujících pocitů či dojmů, které brání člověku v dosažení svých životních cílů. Tón RE podporuje energeticky buňky a DNA, aby fungovaly optimálním způsobem a to tak, že dodají energii Vašemu tělu za využití svého tvůrčího potenciálu .
:":":":":":":":":":":":":":":":":":":":":":":":
MI - 528 Hz - Transformace, zázraky a oprava DNA./ frekvence lásky
Tón MI slouží k návratu lidské DNA do svého původního, téměř dokonalého stavu za podpory energie působící z této frekvence. Tím, jak dochází k opravě DNA, probouzejí se blahodárné účinky našeho těla, zvyšuje se množství životní energie, jasnost mysli, povědomí, probouzí se a aktivuje se tvořivost a lidské tělo se dostává do pocitu hlubokého vnitřního klidu a pocitu duchovní slávy. Tón MI také otevírá lidem hluboké duchovní zkušenosti a osvícení.

Léčivé SOLFEGGIO frekvence - 2.část

20. srpna 2014 v 15:12 Zdraví, bylinky...
NÁSLEDUJÍCÍ ČLÁNEK VÁM ZPROSTŘEDKUJE POMOCÍ TÓNŮ FREKVENCE SOLFEGGIO VELKÉ MOŽNOSTI K DUCHOVNÍMU LÉČENÍ - HOJENÍ RŮZNÝCH TRAUMAT A S TÍM SPOJENÝCH EMOCÍ. ZA JEDEN POSLECH SE SAMOZŘEJMĚ ZÁZRAK NESTANE. DOPORUČUJI, ABYSTE VŽDY JEDNO TEMATICKÉ VIDEO POSLOUCHALI NĚKOLIKRÁT, SAMI POCÍTÍTE ZMĚNU. A I PAK SE OBČAS VRACEJTE - A VĚŘTE, BUDETE SE VRACET RÁDI. JE DOBRÉ UDĚLAT SI PRO POSLECH A VNÍMÁNÍ SVÝCH POCITŮ A PROCHÁZEJÍCÍCH ENERGIÍ ČASOVÝ PROSTOR V DOBĚ, KDY VÍTE ŽE PRO TO BUDETE MÍT KLID. VELMI PŘÍJEMNÉ JE ZPŘÍJEMIT SI PROSTŘEDÍ PLAMENEM SVÍČKY A VONNÝMI ESENCEMI. A TEĎ UŽ SE ZAČTĚTE DO SDÍLENÉHO DOPROVODNÉHO TEXTU.

Hudba a zvuk může být velmi silný transformační nástroj pro lidské tělo a duši.
Nicméně, až v posledních letech vyšla najevo informace, že naše novodobá hudební produkce byla okradena o obrovský potenciál pro léčení a transformaci, o mocný starodávný tonální rozsah známý jako "původní Solfeggio frekvence ."

Tyto originální Solfeggio frekvence, mají schopnost přeměnit život zázračným způsobem. Zmínky o těchto frekvencích sahají do starověku, kdy byly součástí zpěvů v gregoriánských chorálech, během náboženských obřadů v kostelech v té době. Ale partitury chorálů záhadně, kolem roku 1050 zmizely a jsou pravděpodobně navždy ztraceny.

Tyto zpěvy se skládají ze zvláštních tónů nebo frekvencí, které když jsou zpívané v harmonii, a v latině, měly obrovskou duchovní sílu při náboženských obřadech. Kombinace těchto tónů a latinské intonace, měla sílu proniknout hluboko do hlubin podvědomí a silně podporovat léčení a transformaci.

Solfeggio frekvence obsahují šest čistých tónů a tyto byly použity pro vytvoření starověké hudební stupnice. Církev tvrdí, že se ztratilo všech 152 těchto úžasných starověkých gregoriánských chorálů, ale je více než pravděpodobné, že jsou záměrně pod zámkem v útrobách vatikánských archivů. Jeden z těchto zpěvů obsahující Solfeggio frekvence, známý jako "chvalozpěv na Jana Křtitele" (Ut Queant Laxis) se však záhadným způsobem objevil na veřejnosti a je napsán tak, že obsahuje všech šest Solfeggio frekvencí. Z této písně také byly převzaty solmizační slabiky pro označení tónů stupnice - Ut-Re-Mi-Fa-Sol-La.

Naše moderní hudební stupnice je mírně mimo rozsah synchronizace původních Solfeggio frekvencí a komorní "A" 440 Hz, bylo původně, ještě kolem roku 1914, 417 Hz. V podstatě téměř všechnu hudbu, kterou slyšíme dnes v mediích nebo se prodává v obchodech, ať už je to rock, jazz, soul nebo klasika, je atonální a kontraproduktivní ve srovnání s úžasnou transformační silou Solfeggio tónů.

Jedna z Solfeggio frekvencí 528 Hz je známá jako "528 Miracle", protože ta má pozoruhodnou schopnost léčit a opravovat DNA v těle a je to přesně ta frekvence, která byla použita genetiky při biochemických procesech.

Změnou původní Solfeggio stupnice se změnily výrazně zpěvy, tedy i ty zpívané v kostelích a změnou frekvencí byly ovlivněny změny v koncepčním myšlení, což mělo za následek oslabení duchovního vlivu církve.

Solfeggio frekvence:
UT - 396 Hz - Osvobozující pocit od viny a strachu.

Tón UT může být používán jako prostředek pro realizaci cílů a dodává sílu nebo energii v dosažení cíle, Tato uzdravující zvuková frekvence má blahodárné účinky ve vztahu k pocitům viny. Tato frekvence očišťuje od pocitu viny, který často představuje jednu ze základních překážek k realizaci cílů. Tím umožňuje dosažení těchto cílů. Tato frekvence UT vás zbavuje pocitu viny a strachu tím, že snižuje obranné mechanismy. Tato Solfeggio frekvence může být také použita jako prostředek probuzení, vystřízlivění a návratu k realitě.

RE - 417 Hz - Vracení situace a usnadnění změn.

Tento tón je spojen s rezonancí a empatií. Tón RE může změnit určité odcizení člověka od Boha a jeho návrat na správnou cestu. Vyčistí traumatické zážitky a b´vymaže destruktivní vlivy minulých událostí. Může být použit pro odstranění omezujících pocitů či dojmů, které brání člověku v dosažení svých životních cílů. Tón RE podporuje energeticky buňky a DNA, aby fungovaly optimálním způsobem a to tak, že dodají energii Vašemu tělu za využití svého tvůrčího potenciálu

MI - 528 Hz - Transformace, zázraky a oprava DNA./ frekvence lásky

Tón MI slouží k návratu lidské DNA do svého původního, téměř dokonalého stavu za podpory energie působící z této frekvence. Tím, jak dochází k opravě DNA, probouzejí se blahodárné účinky našeho těla, zvyšuje se množství životní energie, jasnost mysli, povědomí, probouzí se a aktivuje se tvořivost a lidské tělo se dostává do pocitu hlubokého vnitřního klidu a pocitu duchovní slávy. Tón MI také otevírá lidem hluboké duchovní zkušenosti a osvícení.

FA - 639 Hz - Soudržnost / Vztahy / harmonizace mozku

Tato frekvence pomáhá v mezilidských vztazích, umožňuje vytvoření harmonické společnosti a tvoří harmonické mezilidské vztahy. Tónu FA lze použít k řešení vztahových problémů, problémů v rodině, mezi partnery, přáteli a k řešení sociálních problémů. Pokud hovoříme o procesech na buněčné úrovni, tón FA podporuje komunikaci buňky se svým okolím. Tato starobylá Solfeggio frekvence posiluje komunikaci mezi lidmi, porozumění, toleranci a lásku. Tato frekvenci lze také použít pro komunikaci s paralelními či duchovními světy.

SOL - 741 Hz - Vyjádření / Řešení / probouzející intuici / spojuje s nelineárním poznáním

Tato frekvence čistí buňky (solve polluti) od toxinů. Časté používání této frekvence vede ke zdravějšímu a jednoduššímu způsobu života, což můžete ještě více podpořit zdravým jídlem zbaveným různých druhů toxinů. Tón Sol čistí buňky energeticky od různých druhů elektromagnetického záření a znečištění. Tento tón Vás vede k čistějšímu, stabilnímu a duchovnímu životu.

LA - 852 Hz - Prohloubení intuice./navracející k duchovnímu řádu / osvícení / láska bez podmínek


Tento tón probouzí jakýkoliv systém do jeho původního, perfektního stavu. Je spojen se Světlem a Duchem, umožňuje přímé prožitky a návrat k Jednotě. Tato frekvence obnovuje propojení člověka s energií duchovního světa a umožňuje zažít Jednotu – naši přirozenou vlastnost a povahu.

"528 cyklů za sekundu, je doslova jádrem tvůrčích frekvencí přírody. Je to láska," prohlašuje proslulý lékařský výzkumník Dr. Leonard G. Horowitz (specialista na genetickou biochemii). Tento doktor má podíl na tom, že ke stávajícím Solfeggio frekvencí přibyly další tři a jedná se o 174 Hz, 285 Hz, ve spodní části stupnice, a 963 Hz v horní části stupnice a po přidání se s šesti původních Solfeggio frekvencí, vytvořily tři ideální trojice 3 x 3 = 9

Význam doplňkových tónů:

174 Hz
Nižší tóny jsou podobné přírodním anestetikům. To vede k odstranění fyzické a duševní bolesti. Tato frekvence dává Vaším orgánům pocit bezpečí, zabezpečení a lásky a motivuje je k co nejlepší činnosti.

285 Hz
Tento tón je užitečný při pomáhání léčbě ran z energetického hlediska, popálenin, nebo k léčbě jakékoliv jiné formy poškození tkáně. Tato frekvence pomáhá návratu tkáně do své původní podoby. Ovlivňuje energetická pole tím, že jím „zasílá zprávy“ o restrukturalizaci poškozených orgánů

963 Hz
Tento tón probouzí jakýkoliv systém do jeho původního, perfektního stavu. Je spojen se Světlem a Duchem, umožňuje přímé prožitky a návrat k Jednotě. Tato frekvence obnovuje propojení člověka s energií duchovního světa a umožňuje zažít Jednotu – naši přirozenou vlastnost a povahu.

Mezi Solfeggio frekvencemi existují zajímavé matematicko fyzikální vztahy. Rozdíl mezi třemi prvními, druhými a třetími frekvencemi v kruhu je 111 Hz.
174+111= 285, 285+111=396
417+111= 528, 528+111=639
741+111= 852, 852+111=963
174, 417, 741 jsou vrcholy trojúhelníku, zrovna jako 285, 528, 852, nebo 369,639,963.
174Hz /1+4+7/ = 12 /1+2/ = 3 285Hz /2+8+5/ = 15 /1+5/ = 6 396Hz /3+9+6/ = 18 /1+8/ = 9
417Hz /4+1+7/ = 12 /1+2/ = 3 528Hz /5+2+8/ = 15 /1+5/ = 6 639Hz /6+3+9/ = 18 /1+8/ = 9
741Hz /7+4+1/ = 12 /1+2/ = 3 852Hz /8+5+2/ = 15 /1+5/ = 6 963Hz /9+6+3/ = 18 /1+8/ = 9

Tak jako matematické vztahy mezi frekvencemi, existují vztahy těchto frekvencí i k životně důležitým funkcím orgánů těla, až po úroveň DNA.

Moderní věda teprve nyní začíná zjišťovat, co již před staletími moudří muži věděli a že všechno (včetně vás), je v konstantním stavu vibrací. Nejvíce elementárnímu stavu vibrací se blíží zvuk. Všechno má optimální spektrum vibrací a tento stav se nazývá rezonance. Když jsme v rezonanci, jsme v rovnováze. Jeden ze způsobů, jak využít zvuk a léčit tělo, je si uvědomit, že každý orgán a každá buňka, absorbuje a vydává zvuk.

Emoce a mentální stavy mají své rezonanční frekvence, to je tajemství síly spirituální hudby a zpěvu či vhodně namluvených pasáží. Když je rezonanční kmitočet aktivován dostatečně dlouho, tělo a mysl začne rezonovat ve stejném rytmu a je vytvořen pocit odpovídající rezonančnímu kmitočtu. Pokud jste někdy byli na velkém rockovém koncertě, kde je zpravidla fenomén rezonance používán, podlehnete posléze atmosféře vytvořené hudbou a chováte se až nepříčetně, což za normálních okolností není obvyklé. Terapeutické účinky zvukových vln se používají k přeskupení frekvencí mysli.

Bez ohledu na to, čemu určitá osoba věří, a protože každá nota starověké stupnice Solfeggio má zvuk odlišný od konvenční hudební stupnice, poskytují tyto tóny nové stimuly pro mysl a somatický systém (tělo). V poslední době přijímají vědci názor, že již samotné poskytnutí nového podnětu je pro mozek v mnoha ohledech přínosem, konkrétně ve vztahu k plasticitě mozku (tj. udržení mladé, zdravé a aktivní mysli). Souběžně s tím, jak se Vaše mysl uzdravuje, odpovídá také tělo a sklízí tím své vlastní plody.

Například, jedna ze Solfeggio frekvencí 528Hz, se vztahuje k výrazu "MI" a toto označení je odvozeno od "MI-ra gestorum" v latině znamená "zázrak". 528Hz je to přesný kmitočet používaný v genetice při úpravách poškození DNA, principiálně je to zásah do struktury, na které je založen život!

V laboratorních podmínkách byly mrazeny různé druhy vody, za působení Solfeggio frekvencí a pozornost byla zaměřena na vytvořené krystaly. Zjištěný výsledek byl, že voda má tendenci vytvářet dobře uspořádané, šestiúhelníkové krystaly, které obsahují minerální látky v optimální rovnováze. Přírodní voda, vycházející ze země, má schopnost vytvářet krystalickou strukturu, kdežto voda z vodovodu ošetřená uměle přidáním chemikálií, jako je chlór nebo jinak znečištěná, má tuto schopnost omezenu.

Voda je nejvíce potřebná látka pro život člověka. Obecně platí, že 90% nebo více v embryonálním stavu těla je voda. U kojenců je to asi 65-70% vody a asi 80% u dospělých. S přibývajícími léty obsah vody v těle klesá.

Je důležité nejen, aby požadované množství vody tělo přijalo, ale aby kvalita a složení vody, bylo pro tělo na přijatelné úrovni. Dlouhý život je podmíněn tedy především kvalitou vody, kterou pijeme každý den. Kvalita se projeví jaké krystaly voda při zmrazení vytváří, bez působení Solfeggio frekvencí a jak se změní krystalická struktura a tedy i kvalita, při působení Solfeggio frekvencí.

Podobnou působnost mají Solfeggio frekvence i na vodu obsaženou v těle, zlepšují její kvalitu a tím i veškeré tělesné funkce a stavy na vodě závislé.

Jak naslouchat Solfeggio frekvencím? Důležité je soustředit se na vydávaný tón. Zpočátku (prý) můžete pocítit symptomy jako bolesti hlavy, škubání nebo dokonce pocit na zvracení. To je normální, neboť tóny odstraňují energetické bloky z vašeho těla, aby vaše přirozené elektromagnetické pole mohlo posílat více energie do tělesných oblastí, které to potřebují.

K dosažení nejlepšího účinku se doporučuje poslouchat jakoukoliv ze Solfeggio frekvencí aspoň jednou denně, během dne můžete naslouchat, kolikrát chcete. Nejlepší účinky se dostavují po šesti týdnech každodenního naslouchání.

Příklady Solfeggio frekvencí, odkazy na ukázky:
Základních 6 frekvencí

UT - 396 Hz - Osvobozující pocit od viny a strachu.
RE - 417 Hz - Vracení situace a usnadnění změn.
MI - 528 Hz - Transformace, zázraky a oprava DNA./ frekvence lásky
FA - 639 Hz - Soudržnost / Vztahy / harmonizace mozku
SOL - 741 Hz - Vyjádření / Řešení / probouzející intuici / spojuje s nelineárním poznáním
LA - 852 Hz - Prohloubení intuice./navracející k duchovnímu řádu / osvícení

Doplněné frekvence, Dr. Horowitz

174 Hz - základ, vznik
285 Hz - kvantové poznání
963 Hz - posvátný akord / probuzení DNA / aktivace šišinky mozkové/

ZDROJE článku:
http://www.lecebnekody.cz/da-vinci
http://poutnicicasem.blog.cz/1203/solfeggio-frekvence
http://www.rahunta.cz/news/co-se-to-deje-9-svetlo-a-laska-solfeggio-frekvence-/
http://barboraopelkova.blog.cz/
Zdroj textu: Transformace. cz

Vltavín

19. srpna 2014 v 23:17 | Eva |  Kameny
Vltavín je takový můj dávný sen. Proto mě potěšilo následující video a pokud máte rádi minerály, najdete další
inspirativní videa Míly Tv na You Tube. Stačí rozkliknout video vpravo a můžete se kochat krásami tohoto nevšedního světa.


Čistění ledvin petrželí

19. srpna 2014 v 22:30 | z e -mailu |  Zdraví, bylinky...
Roky běží a naše ledviny neustále filtrují krev od solí, od různých jedů a od všeho, co znečišťuje naše tělo .
Po čase se sůl nahromadí a je tak předmětem na čištění a léčení.

Jak můžeme zvládnout tento problém?

Je to velmi snadné:
Kupte jednu kytičku petržele, omyjte ji, pak ji pořežte na malé kousky, hoďte ji do hrnce, zalijte čistou vodou, povařte ji deset minut a nechte vychladnout, pak vývar přefiltruje, nalijte od čistých lahví a vložte do ledničky. Užívání: pít jeden pohár denně. Výsledek uvidite v moči, že sůl a ostatní nahromaděné nečistoty vycházejí z vašich ledvin a také sami spatříte rozdíl a budete se cítit jako nikdy předtím. Petržel je známá jako nejlepší přírodní prostředek na čištění ledvin. Pošlete to všem svým blízkým.

Všichni jsme jedno - moudrost amerických indiánů

19. srpna 2014 v 22:28 | odkazy |  Zajímavé knihy, odkazy
Děkuji, Liduško T. , za zaslání odkazů, které třeba potěší i ostatní, proto uvádím zde.


FARMA PRO BUDOUCNOST http://vimeo.com/63527719Příběh muže, který se usilovně snaží odlišit sny od skutečnosti. Při toulkách světem každý, s nímž se setkal, chtěl diskutovat o smyslu života a on někdy odpovídal, jindy jen naslouchal lidem, kteří pohlíželi na život z nejrůznějších úhlů sociologického, náboženského, vědeckého, uměleckého. Je přesto možné, že se mu všichni snažili sdělit to samé? Pozorujeme svět skutečnosti a fantazie očima tohoto poutníka, aniž bychom si i my byli jistí, kde leží hranice, jež tyto dva světy odděluje. Experimentální zpracování, doplněné zajímavými animačními postupy, dělá z tohoto snímku podivuhodnou a jedinečnou tvůrčí vizi.

NÁVRAT ZE SMRTI http://vimeo.com/38725300

Kevin Fong z B.B.C. sleduje příběh Anny Bagenholmový, který posledních jedenáct let fascinuje lékaře po celém světě.
Po lyžařské nehodě, během níž uvázla pod silným ledem, klesla teplota jejího těla na 13,74˚C a její srdce se zastavilo. V době, kdy dorazila do nemocnice, její srdce bylo nečinné přes tři hodiny.
To, co ale mělo Annu zabít, jí nakonec zachránilo - díky mrazivým horským teplotám její mozkové buňky neodumřely a po průlomové operaci byla schopná zcela se zotavit.

Dřeviny a houby

19. srpna 2014 v 21:10 | odkaz |  Zajímavé knihy, odkazy


Dřeviny a houby - stačí najet myší a uvidíš u každé řádky obrázek, jak rostlina vypadá. Každý řádek ještě rozklikni a tam je popis. ÚŽASNÉ !!!


Houby http://www.houbareni.c/houby.phpKonverzace s Bohem

16. srpna 2014 v 20:58 | z e -mailu |  Slova a obrázky
Konverzace
Jednoho dne se Bůh zeptal Sv. Františka ....

Bůh:
Franto, ty víš všechno o zahradách a přírodě, co se to děje tam dole na zemi? Co se to stalo pampeliškám, fialkám, sedmikráskám a těm dalším věcem, které jsem před věky vysázel? Měl jsem perfektní bezúdržbovej zahradní plán. Ty rostliny rostly v jakékoliv půdě, vydržely sucho a hojně se samy množily. Nektar z dlouhotrvajících květů přitahoval motýly, včely a hejna zpěvných ptáků. Očekával jsem tedy, že už uvidím krásné zahrady plné barev a květů. Ale všechno co vidím jsou zelené fleky...
Sv.František:To všechno ten kmen, který se tam usadil, Pane. Říkají si Příměšťáci. Začali říkat tvým květinám "plevel", ze všech sil je hubí a nahrazují trávou.
Bůh:Trávou? Ale to je tak nudné! Není to barevné. Nepřitahuje to včely, motýly, ani ptáky, jenom ponravy a žížaly. Je to citlivé na teplotní změny. Chtějí tihle Příměšťáci opravdu aby tam rostla tráva?
Sv.František:Očividně, Pane. Podstupují při jejím pěstování velké utrpení. Začnou každé jaro hnojit a hubí všechny ostatní rostliny, které se v trávníku objeví.
Bůh:Jarní deště a teplé počasí pravděpodobně způsobuje, že tráva roste opravdu rychle. To musí být Příměšťáci velice štastní.
Sv.František:Vypadá to, že ne, Pane. Jakmile trochu povyroste, sekají jí někdy i dvakrát do týdne.
Bůh:Oni jí sekají? Suší jí jako seno?
Sv.František:Nikoliv, Pane. Většina z nich jí hrabe a dává do pytlů.
Bůh:Do pytlů? Proč? Je to cenné? Prodávají to?
Sv.František:Ne Pane, právě naopak. Platí za odvoz.
Bůh: Tak počkej chvilku: Oni to hnojí aby to rostlo, a když to roste, tak to sekají a platí za to, aby se toho zbavili?
Sv.František:Ano Pane.
Bůh:Tihle Příměšťáci musí cítit velkou úlevu v létě, když vypínáme déšť a zapínáme horko. To dozajista zpomalí růst trávy a ušetří jim to hodně práce.
Sv.František: Tomu nebudete věřit, Pane! Když tráva přestane růst tak rychle, vytáhnou hadice a platí ještě více peněz za zalévání, aby mohli pokračovat v sekání a odvážení.
Bůh:Děsnej nesmysl! Alespoň že si nechali nějaké stromy. To bylo ode mne geniální, musím se pochválit. Stromům narostou na jaře listy pro krásu a letní stín. Na podzim opadají a vytvoří přirozenou pokrývku, aby zadržely vláhu v půdě a chránily tak stromy a keře. Navíc se rozloží na kompost aby obohatily půdu. Je to přirozený cyklus života.
Sv.František:Raději si sedněte, Pane. Místo toho je Příměšťáci hrabou na velké hromady a platí za jejich odvoz.
Bůh:To není možné!! A co dělají aby chránili kořeny stromů a keřů před mrazem, a aby udrželi půdu vlhkou a nespečenou?
Sv.František:Po tom co vyhodí listy kupují něco v igelitových pytlích, co se nazývá mulč. Přivážejí to domů a rozsypávají to na místo listů.
Bůh: A odkud tento mulč berou?
Sv.František:Oni kácí stromy a rozemelou je, aby tento mulč vyrobili.
Bůh:Dóóóst!!! Už na to raději nechci myslet. Svatá Kateřino, ty máš na starosti kulturu. Jaký film je na programu dnes večer?
Sv.Kateřina:"Blbý a blbější" Pane. Je to opravdu hloupý film o ...
Bůh:To je OK, klidně to pusť. Myslím že jsem o tom už slyšel od Františka.

Ozvěna

13. srpna 2014 v 21:19 | z e -mailu |  Citáty
Dostal se ke mně moudrý text. Pokud znáte zdroj, budu ráda.
Ozvěna
Chlapec se procházel v horách se svým otcem. Najednou klopýtl, spadl, udeřil se a zakřičel : "Aaaaaa!" Vedle bolesti zaslechl z hor hlas, který zopakoval : "Aaaaaa !" Ze zvědavosti se zeptal: " Kdo jsi?" A dostal odpověď : "Kdo jsi?" Pak zakřičel: "Já Tě slyším! Kdo ale jsi?" A hlas odpověděl: "Já Tě slyším! Kdo ale jsi?" Rozzlobený chlapec znovu zakřičel : "Hlupáku!" A dostal odpověď : "Hlupáku!"Tehdy se chlapec podíval na svého otce a zeptal se : "Tati , co se děje ?"Otec se usmál a řekl: "Synu můj, teď pozorně poslouchej ." A pak muž zakřičel : "Ty jsi nejlepší!" Hlas odpověděl: "Ty jsi nejlepší!" Dítě bylo překvapené a nerozumělo. Tak mu otec vysvětlil : "Lidé to nazývají ozvěna, ale ve skutečnosti je to ŽIVOT. Život - jako ozvěna, Ti vrací to, co Ty řekneš, nebo uděláš. Život není nic jiného než odraz našich činů. Pokud si Ty přeješ více Lásky na světě, musíš vytvořit více Lásky v Tvém Srdci. Pokud chceš, aby Tě lidé respektovali, musíš Ty respektovat je. Toto je princip, který je třeba vložit do všeho v životě.Život Ti vrací to, co si dal Ty jemu."
Náš život - to je zrcadlo nás samotných...Meditace na zesílení spojení s našimi anděly strážnými

13. srpna 2014 v 0:10 | převzato |  Meditace
Láska vašich průvodců může být ve vašem životě přítomná a dávat vám mohutnou podporu anebo ve vašem vědomí přítomna být nemusí - to ovšem neznamená, že nejste svými průvodci zcela a bezvýhradně milováni. Ať už věříte, že máte průvodce, či ne, a propojujete se s nimi denně nebo vůbec, vaši průvodci tu jsou a jsou vždy po vašem boku. Nikdy vás neopouštějí a stále bdí nad vašimi životy, zkušenostmi a pozemskou existencí. Jejich posláním a starostí je vždy vás milovat a vést vás vaším pozemským duchovním životem, jak jen mohou. Je mnoho pracovníků světla, kteří nevěří v průvodce či jejich důležitost na své duchovní cestě; věří jen tomu, že je jen jedna energie, se kterou je možné se propojit, a to je světlo Stvořitele. Všechny ostatní energie či duše na vnitřní úrovni jsou jen odváděním od pravdy. Na tomto tvrzení je něco pravdy. Jakožto pro pracovníky světla na Zemi je vaším cílem a potřebou propojovat se se Stvořitelovým světlem, přijímat Jeho vibraci a pracovat s ní ve vaší fyzické realitě. Po pravdě není nic důležitějšího než právě toto - cítit světlo Stvořitele kolem i uvnitř sebe vám přináší velkou útěchu, ale v praxi vám také umožňuje žít na Zemi v pravdě.

Achát

10. srpna 2014 v 0:11 | Eva |  Slova a obrázky

V achátu paměť Země ukryta,
v achátu kronika hvězd,
příběh Ti přišel vyprávět,
příběh dalekých cest.

E.L.

Film k zamýšlení

9. srpna 2014 v 21:54 Videa
PŘÁTELÉ!
Kdo ho ještě neviděl, udělejte si ten čas a koukněte se na FILM - dokument TransFormation, který hovoří velmi srozumitelně. Nejlépe dvakrát….. k hlubokému zamyšlení.
Najdete ho třeba tady: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QHNeR3BGM2E
Pokud nebudet mít čas na celý film, nastavte si časomíru 1.20.22

Regenerace páteře a kloubů

7. srpna 2014 v 21:33 | z e -mailu |  Zdraví, bylinky...

Ortopéd doporučuje:
Každý večer před spaním, po dobu 1,5 měsíce, je třeba sníst:
1 fík (může být čerstvý nebo sušený)
5 sušených meruněk
1 sušenou švestku

Uvedené plody obsahují látky, které podporují obnovení tkaniv tvořících měkké meziobratlové plotýnky. Zvyšují též jejich pevnost a odolnost. Zpevnění uvedených tkaniv vede k tomu, že obratle začínají samy zaujímat pozice, které jim určila příroda bez vnější manuální korekce.
Vyzkoušejte výše uvedený recept a svou páteř nepoznáte. Látky potřebné k uskutečnění tohoto procesu však nejsou obsaženy v každém z plodů zvlášť, nýbrž vznikají až při jejich kombinaci.
Autorovi článku poradili tento recept sportovci-olympionici, kteří si takto regenerovali páteř po velké zátěži. Autor článku to několik let doporučoval svým pacientům, protože to skutečně pomáhá.
Vyzkoušíme?

Léčení podle Eduarda Tomáše

4. srpna 2014 v 16:07 | uk. z knihy |  Zdraví, bylinky...

Bolí tě něco?
Můžeš se vyléčit srze haru. Hara je malá čakra, dva a půl centimetru pod pupkem. Soustředí se v ní denně spousta životní energie. Chceš li si vyléčit kterékoliv bolavé či nemocné místo v těle, jdi do přírody nebo alespoň do parku či k otevřenému oknu, otoč se směrem ke slunci ( i kdyby bylo za mraky) a nadechuj hlubokými nádechy nosem ze slunce životní energii do hary. Tím nabíjíš tuto malou čakru jako akumulátor. Sedm až jednadvacet dechů postačí. Můžeš si ji představit jako křišťálově bílé léčivé světlo.

Slunce má životní energie nepřeberné množství a vysílá ji všude do vesmíru. Ty z toho nyní část použiješ. Nadechuj a vydechuj klidně dál. Po každém nádechu, klidném a hlubokém, zadržíš dvě až tři vteřiny dech v haře a pak jej mocně vydechneš na bolávé či nemocné místo v těle ( v představě). Takto můžeš nadechovat i vydechovat neomezeně dlouho, zdravím se člověk nepřesytí.

Pro větší účinnost provázej výdechy vnitřním zvukem OM nebo AUM. Stejně můžeš s pomocí Boží zapůsobit i na jiné lidi, jakkoliv vzdálené. Výsledek si ale nikdy nepřivlastňuj, je Boží, ne tvůj. Nakonec poděkuj slunci za uzdravování či uzdravení. Je to skvělý reprezentant Boží síly a moci ve vesmíru.

Pomoc k uzdravení jiných
Můžeš se pokusit, jak už jsem řekl, pomáhat tímto způsobem k uzdravení i jiným lidem, ale pozor!

Důrazně opakuji: jen s Boží pomocí. Proto bys bezpodmínečně musel prosit o tuto pomoc, prosit ho dlouho a opakovaně a být si jasně vědom toho, že pomoc ve skutečnosti neposkytuješ ty, ale Bůh skrze tebe. Bude li to ovšem jeho svatá vůle. Tu se nesmíš ani pokusit ovlivnit. Musíš pracovat naprosto pasivně, skutečně jen jako pouhý z milosti Boží použitý nástroj. Nakonec poděkuj za to, že tě použilo.

V každém případě je však základní podmínkou tvoje vlastní víra v kladné a hluboké působení jak prány ze slunce tak Boha.
Léčení nemusí zapůsobit bezprostředně po provedení a je proto velmi výhodné je opakovat po několik týdnů i měsíců, zejména jde li o případ úporný nebo se často opakující. Pak zapůsobí naprosto jistě.

http://www.avatar.cz/knihy-nakladatelstvi-avatar-eduard-tomas-c-1_5.html