Modlitba za vodu

30. března 2011 v 23:22 | Dr Emoto


Dr.Emoto - Modlitba za vodu ve fukušimské jaderné elektrárně

Dopis Dr. Masaru Emoto

Všem lidem na světě,
...
prosím pošlete svou modlitbu lásky a vděčnosti vodě v jaderných elektrárnách japonské Fukušimy.
Mohutné zemětřesení o velikosti 9 stupňů Richterovy stupnice a masivní tsunami zapříčinilo smrt více než 10 000 lidí, kteří jsou stále nezvěstní. Od této katastrofické události již uběhlo16 dní. Co dělá situaci ve Fukušimě ještě horší je to, že kontaminovaná voda z jaderných elektráren začala prosakovat do oceánu, vzduchu a okolních vod.
Tento problém je dosti opomíjen, protože veškerá pozornost je zaměřena na zchlazování radioaktivních materiálů v reaktorech.
Opravdu se nedá udělat víc?
Myslím, že ano. Během dvaceti let výzkumu a měření krystalů vody prostřednictvím fotonové techniky, jsem byl svědkem toho, že se voda může proměnit v pozitivní, jakmile obdrží čisté vibrace z pozitivní a upřímné modlitby bez ohledu na to, jak daleko od ní se zdroj vysílající modlitbu nachází.
Energetická rovnice Alberta Einsteina, E = MC2 opravdu znamená, že množství energie = počet lidí a plochy jejich vědomí.
Teď je čas, abychom pochopili pravý význam toho všeho. Pojďme se všichni sjednotit ve společné modlitbě za planetu Zemi. Tímto bych chtěl poprosit všechny lidi nejen v Japonsku, ale na celém světě, prosím, pomozte nám najít cestu z krize této planety!
Postup naší společné modlitby je následující:
Den a čas: 31.3. 2011, 12:00 poledne v každém časovém pásmu
Řekni prosím následující větu: "Vodo z Fukušimské jaderné elektrárny, omlouváme se ti za to, že tolik trpíš. Prosím, odpusť nám. Děkujeme ti a máme tě rádi."
Prosím řekněte si tyto věty nahlas nebo ve své mysli. Opakujte je třikrát s rukama sepjatýma v modlitební pozici, prosím pošlete vodě tuto svou upřímnou modlitbu.
Děkuji Vám z celého srdce,
s láskou a vděčností,
Masaru Emoto
Messenger of Water

Překlad: www.svetlovlaska.webnode.cz
Zdroj: http://emotopeaceproject.blogspot.com/

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama