Březen 2011

Energie na březen 2011

5. března 2011 v 18:32 | převzato |  Slova a obrázky

Energie na březen 2011

Nový úsvit, probuzení jara a Nebeské vyrovnání

Březen přinese mnoho nového. Čeká nás příliv nové a svěží energie, oslava života a tvoření v radosti.
Stejně jako v přírodě i v našich životech se "pohnou ledy", příliv nových svěžích energií rozpustí vše ztuhlé a stagnující a po dlouhé době "zamrznutí" nastane obleva. Objeví se nová naděje a konečně přijdou věci "očekávané".

Minulé období přineslo mnoho změn, často velmi náročných a někdy bolestných. Museli jsme se vyrovnat s mnoha ztrátami, změnit plány, hledat nové cesty a možnosti, vzdát se některých očekávání. I přes tyto změny se však zdánlivě nic nového nedělo. V mnoha případech jsme se jakoby zasekli na jednom místě, z něhož se nešlo hnout. Vnější okolnosti se ne a ne změnit. Ať jsme udělali cokoliv, většinou to vyšlo stejně, jako bychom nedělali nic. Tak dlouho, dokud jsme nezměnili svůj přístup a pohled na věci. Tuto vnitřní práci musíme totiž udělat každý sám za sebe. Opravdová změna nelze vynutit ani ji nemůžeme od nikoho "dostat" či jakoukoliv formou "přijmout". Ta přichází skrze naše pochopení a procházení zkušenostmi. Minulé období nám poskytlo mnoho lekcí v tomto směru. Zpracovat si a odložit velké množství našich zátěží, odpoutat se od minulosti, otevřít a vyčistit velkou část našich tmavých a zapomenutých koutů. Mnohé jsme pochopili a dostali jsme příležitost změnit svůj postoj a vnímání. Toto náročné období se chýlí ke konci, ale ještě je čas dokončování, propouštění a uzavírání.
Březen přinese do našich životů mnoho radosti a příjemných překvapení. Energetická brána Jarní rovnodennosti otevře příliv nových svěžích energií. Jako když se slunce prodírá mraky a osvětluje každý kout, tak i do našich životů vnese nový příliv světla.
Jarní rovnodennost prohloubí a zesílí naše spojení s Matkou Zemí. Jako když míza stromů stoupá od kořenů vzhůru, tak z jejího středu začnou směrem k nám proudit vyšší vibrace, které planeta Země od této energetické brány ponese. Tyto tvořivé a životodárné energie také umožní příchod další vlny nových světelných dětí. Tyto děti nesoucí celistvé vibrace Nové Země "zrodí" sama planeta Gaia. Přichází po diamantových a perleťových dětech a budou disponovat velmi zvláštními schopnostmi (mezi jinými i schopností "teleportace"), z nichž některé se začnou projevovat již brzo po narození. Tyto děti budou hrát velmi významnou úlohu při přechodu lidstva do vyšších dimenzí. Jejich energie má platinově duhovou barvu. Rodiče těchto dětí většinou nesou již vibrace diamantových a perleťových dětí, ale není to podmínkou, protože planeta Gaia poskytne potřebnou energii ke zrození a příchodu těchto duší na svět. (Myslím, že se máme na co těšit. Hlavně rodiče těchto bytostí si to "užijí".)
První energetickou bránou měsíce března je datum 3. 3. a následné Novoluní 4. 3. s Lunou i Sluncem v Rybách. Tato brána nám umožní hlubší spojení se svým vnitřním světem, prohloubení intuice nám dovolí vstoupit do dalších neprobádaných míst, odhalit temná zákoutí a hluboké vody, ale i další magické dary, které máme v sobě. Tato brána zesílí naši schopnost soucítění a umožní nám podívat se na svět jinýma očima. Měli bychom si dát pozor na přecitlivělost a také se nenechat vtáhnout do problémů druhých. Díky této bráně budeme nejspíš mít dost práce sami na sobě.
13. 3. vstupuje planeta Uran do znamení Berana a bude zde pobývat příštích 7 let. Můžeme očekávat příliv nové vlny nadšení a inspirace, otevření a probuzení našich dalších částí a schopností, osvobození a také výrazný posun našeho vnímání, nový úsvit a nové začátky. Konečně do sebe začnou zapadat další části naší "životní skládanky" a v mnoha oblastech chytíme druhý dech. Tam, kde to mnozí již vzdávali, zase začnou věřit. (Více na téma vstupu Urana do znamení Berana si můžete přečíst v článku od Ality Zaurak zde…)
Tato astrologická událost a následná brána Jarní rovnodennosti otevře dveře do úrovní, odkud na Zemi bude proudit nový příliv světla. Z těchto úrovní přicházejí "Platinové děti"(viz výše), které nesou v sobě celistvé vibrace platinové energie a většina z nich budou na Zemi poprvé.
Další energetickou bránu přinese Úplněk 19. 3. s Lunou v Panně a Sluncem v Rybách. Energie tohoto úplňku přináší možnost propojit analytické myšlení a uvažování s intuicí. Povznést se na vyšší úroveň a z pohledu této vyšší perspektivy nalézt odpovědi. Propojit hlavu a srdce. Tento úplněk je také velmi vhodný na zahájení ozdravné či detoxikační kúry. Cokoliv uděláme pro tělo se velmi rychle projeví na našem zdraví.
Nejvýznamnější energetickou bránou měsíce března je Jarní Rovnodennost 21. 3., kdy Slunce vstupuje do znamení Berana a zároveň Černá Luna konečně opouští znamení Ryb a také se přesouvá do Berana. Mělo by se nám v mnohém ulevit, povolí tlak a odejde mnoho nepříjemných pocitů. Brána Jarní Rovnodennosti je jednou z nejvýznamnějších a energeticky nejsilnějších bran roku 2011. Skrze ni bude na Zemi proudit nový příliv vysokovibračních tvořivých energií, které přinesou výrazný posun a "Nebeské vyrovnání". Planeta Země se posune na další vibrační úroveň a my s ní. Dojde k procesu "omlazení", restartu a následnému vyrovnání.
Připravte se na rychlejší tempo, vše bude přicházet v rychlém sledu, události se budou svižně měnit a naše nálada také. To nás bude učit spoléhat se ještě více na svoji intuici a srdce, nezaobírat a nezdržovat se zbytečnými myšlenkami a být plně v přítomném okamžiku. Minulé zkušenosti nechte minulosti, vezměte si z nich poučení a vytvořte si nové a lepší - právě teď!
Jsme "Tvůrci", tempo tvoření je velmi rychlé a naše tvořivá energie má velkou sílu. Tvoříme si tedy vše, čemu dáme prostor ve své hlavě. Zkuste se někdy podívat, kolik procent našich myšlenek je pozitivních a kolik negativních. Kolik a jakých obrazů si vytvoříme? Čemu skutečně věříme?
Hodně lidí prožívá trápení a bolest, protože se většinou bereme moc vážně. Zkuste se dívat na svět kolem i sami na sebe trochu zlehka a s nadhledem. Ta úleva!
Některé naše vztahy jsou ještě o bojích, což Marsovské energie Berana mohou ještě více zdůraznit. Dejte si tedy pozor na své emoce. Někdy se událostmi a energiemi kolem sebe necháme stáhnout dolů, stojí nás to spoustu sil a energie, protože se ještě nedokážeme odpoutat od potřeby obhajovat svá stanoviska. Pokud si včas neuvědomíme, že tato "bouře" není naše, zasáhne nás její tlaková vlna a smete do hlubokých vod emocí. Dá to pak hodně práce dostat se zase zpět "na břeh".
Tyto bouře můžeme bez úhony přežít jen v bezpečí svého srdce. Tady na nás nedosáhnou. Pokud zůstáváme na úrovni Ega, spláchnou nás hned první vlny.
Březen tedy přinese energii Nového Zrození a nový příliv nadšení, aktivity, nezávislosti a osvobození. Možná také zjistíme, jak úžasné je zbavit se starých přesvědčení a omezení, užívat si spontánnosti a "dětského" údivu a pohledu na svět. Zima už odchází i z našich životů a jaro ťuká na dveře. Roztančete znovu svoje srdce, oprašte své sny, zhluboka se nadechněte a pusťte se do Života!

Kupte si třeba bublifuk a obohaťte svět o nádherné duhové bubliny a spoustu zábavy a radosti. Možná po vás pár lidí bude divně pokukovat, ale za tu legraci to přece stojí. Já už mám pár dní nový a užívám si to:-)
Přeji vám nádherné březnové prožívání, nový příliv radosti a štěstí a srdce překypující láskou…
Z břehů Nové Země srdečně a s úsměvem zdraví Miriam
Pro www.vnitrnibohyne.cz napsala Mirka Petrovičová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.
Obrázek: Aries od Josephine Wall, UK

Dokreslovánka 3-11

5. března 2011 v 18:03 Předlohy
Na tento měsíc máte dokreslovánky dvě, jednoduchou a složitější....Přeji radost z vlastního dotváření.

Moudro

3. března 2011 v 23:44 Citáty
Vzpomínáte.....Březen - měsíc knihy...?
Nikdy jsem ten slogan nechápala. Co ostatní měsíce...?
Dnes mi přišel citát...... nu vždyť je březen. :-)
Tak tady je.

"Jediné, co je horší než nečíst knihu za poslední tři měsíce ,je
žádnou knihu za poslední tři měsíce nepřečíst a myslet si, že
to nevadí." -- Jim Rohn

Petice za nižší DPH za knihy

3. března 2011 v 21:13

Zdravím všechny,
posílám odkaz na elektronický petiční arch za zachování nižší DPH na knihy,
časopisy a všelijaké jiné "kulturní produkty". Myslím, že tu jde o dost,
minimálně o to, jestli zůstaneme s postupem času viset na úrovni Bulharska,
anebo se naopak přiblížíme tradicím vyspělejším státům. Z rozhovorů s lidmi z
nakladatelské branže vím, že zvýšení DPH na knihy bude znamenat jednak zánik
řady edičních projektů, malých nakladatelů, zhoršení úrovně knih a v neposlední
řadě i propady v obratech polygrafických provozů.

Pokud se rozhodnete podpořit racionální argumenty a ne stupidní škrty současné
vládní garnitury, budu Vám velmi vděčen - a nejen já..


S přáním pěkného dne,
Jakub Vaníček, redaktor literární rubriky na www.denikreferendum.cz

Pedepsat se můžete přímo na odkazu. Budu ráda, když tuto informaci budete dále šířit.Děkuji.E.

Esoterický festival - Karviná 19.-20.3.2011

3. března 2011 v 20:50
Odkaz na stránky, kde je uveden program víkendových dnů.

Facebook podruhé

2. března 2011 v 21:36 | Eva
Když jsem byla malá, učili mě: Dělej všechno s rozvahou, nejdříve mysli, pak jednej. Zachovej vždy klidnou hlavu. Nenechávej se nikým vytočit.
Nu, asi jsem byla špatným žákem.
Dnes jsem deaktivovala účet na facebooku.Tím se omlouvám všem přátelům, jejichž e-mail neznám, vy ale znáte můj, protože je uveden na těchto stránkách kontakt.
Při deaktivaci chtějí uvést důvody......uvedla jsem , že možná někdy zas.....
Zjistila jsem, že zrušení není úplné vymazání, kdykoliv se můžete přihlásit znovu svým heslem.
Už nadobro jste v evidenci....
Připadá mi to jako jakési upsání....co napíšeš, nevymažeš, i když se třeba jen spleteš. Máme právo na omyly, učíme se, ale proč by nám měly být na očích.
Nevím, možná se vrátím.... zatím mám potřebu sdílení prostřednictvím e-mailů.
Věřím ale, že mnohým může tento způsob komunikace pomoci, myslím si ale, že může také hodně vzít.

Dilo na Slovensku

1. března 2011 v 22:57 | Eva
Kdo je Dilo? Jak probíhá léčení s delfíny? Co je světelná terapie?
Slovenská televize Markíza dnes odvysílala dokument, v němž je prezentována činnost
Valpurgy Hozákové a Dany Hegerové.
V programu se jedná o třetí dokument.

Krása čísel a moje losování

1. března 2011 v 21:27 | Eva |  Slova a obrázky

Čísla jsou fascinující. Kdysi Pythagoras prohlásil, že celý Vesmír je tvořen čísly.
Už jsem zde psala o Fibonacciho posloupnosti a zákonitostech, které můžeme vidět na rostlinách.
Nedávno mi přišel e-mail, určitě ho znáte,s názvem Krása čísel.
Když se na řady podíváte, nechce se ani věřit, že tomu tak skutečně je.
Protože je 1. března, vybrala jsem z úžasné prezentace pro začátek "jedničku".A k tomu souměrnost.

1X1 =1
11X11=121
111X111=12321
1111X111=1234321
11111X11111=123454321
111111X111111=12345654321
1111111X1111111=1234567654321
Tak byhom mohli pokračovat dále.
Ale co tohle?
1x8+1=9
12x8+2=98
123x8+3=987
1234x8+4=9876
12345x8+5=98765
123456x8+6=987654
1234567x8+7=9876543
12345678x8+8=98765432
123456789x8+9=987654321
Všimněte si, že poslední číslo levé strany a poslední číslo z pravé strany dá součet 10
Pokračujeme dále.
1x9+2=11
12x9+3=111
123x9+4=1111
1234x9+5=11111
12345x9+6=111111
123456x9+7=1111111
1234567x9+8=11111111
12345678x9+9=111111111
123456789x9+10=1111111111
A ještě něco, když už jsem se do opisování pustila.
9x9+7=88
98x9+6=888
987x9+5=8888
9876x9+4=88888
98765x9+3=888888
987654x9+2=8888888
9876543x9+1=88888888
98765432x9+0=888888888
Tak už vím, proč je matematika královnou věd. :-)
Není to nádhera ?
Včera jsem se nechala inspirovat na jednom blogu, kde je soutěž. Já ji nazvu spíše "losování" Losování je také o číslech.
Nepodařilo se určit, kdo byl stotisící návštěvník. Budete mít možnost komentovat tento článek a já 11.3.2011 ( numerologicky den 9 ) v 9 hodin ráno vylosuji jednoho, kdo obdrží ode mě kopii jednoho obrázku.
Tak si hrajme ....co vám říkají čísla....jaký k nim máte vztah....
Jinak patří mé poděkování tvůrci zajímavé pps.