Březen 2011

Voda

31. března 2011 v 22:38 | převzato
Zde můžete zhlédnout film "Voda" a pochopit, jakým způsobem vytváříme každou vteřinu svou běžnou realitu. Také proč každá vaše myšlenka, pocit, či motivace ihned ovlivní vše živé i zdánlivě neživé, bez ohledu na vzdálenost - píše se na stránkách Oneness Centrum Rusava.
Na film potřebujete delší čas, ale určitě si jej nenechejte ujít.
Možná také najdete akce, které vás zaujmou a můžete strávit příjemný pobyt v blízkosti poutního místa Svatý Hostýn.

Astro stránky

31. března 2011 v 22:02

Retrográdní Merkur

Retrográdní Merkur
Jestliže ztrácíte klíče, zapomínáte doma či v kanceláři svůj diář, dokumenty, mobil a jiné důležité věci, rozčilujete se, že lidé chodí pozdě na schůzky, letecké a jiné dopravní spoje jsou rušeny, ztrácejí se dopisy i emailové zprávy, sms zprávy jsou doručovány jiným příjemcům a telefonní rozhovory jsou přerušovány, pak to neznamená nic jiného, než že Merkur vstoupil do retrográdní fáze. Letošní první zpětný chod této planety komunikace bude trvat od 30. března do 23. dubna 2011.
Retrográdní znamená zpětný. Ve skutečnosti se však samozřejmě nejedná o zpětný pohyb planety. To jen při pohledu ze Země občas vzniká dojem, že se planety v nepravidelných intervalech pohybují opačným směrem. Je to proto, že Země obíhá kolem Slunce jinou rychlostí než ostatní planety. V době, kdy je daná planeta Zemi nejblíže, ji "předbíhá", nebo za ní naopak "zaostává". Tím pak dochází ke zdání zpětného pohybu.
Během retrográdní fáze vázne veškerá komunikace. Dochází k různým nedorozuměním a zpožděním. Připravili jsme pro vás rady, jak nejlépe využít této konstelace, a vyhnout se tak potížím:
1. nepodepisujte žádné smlouvy ani jiné důležité dokumenty;
2. nekupujte/ neprodávejte dům či byt a nestěhujte se;
3. nenastupujte do nového zaměstnání;
4. zálohujte pravidelně obsah svého počítače a dělejte kopie všech dokumentů;
5. dávejte si pozor v komunikaci a ujistěte se, že druzí rozumí vašemu sdělení. Mohli byste někomu ublížit, aniž byste si to uvědomili;
6. rovněž vy se vždy raději zeptejte, abyste si potvrdili, že jste pochopili správně druhou stranu. Budete si slova druhých vysvětlovat podle svého, tak ať nedochází ke zbytečnému nedorozumění;
7. buďte tolerantní. V komunikaci bude častěji docházet k přeřeknutí a chybám. I vám se může stát, že uděláte hloupou chybu;
8. několikrát si zkontrolujte adresáta, než odešlete sms, email či dopis. Mohlo by dojít k nepříjemné záměně;
9. při cestování mějte v záloze připraven náhradní plán;
10. využijte tohoto času k revizi, kontrole, přehodnocování záměrů a napravování chyb

Ukázka ze stránek pro ty, které zajímá astrologie, pro ty, kteří chtějí vědět a pochopit vzájemné souvislosti.

Modlitba za vodu

30. března 2011 v 23:22 | Dr Emoto


Dr.Emoto - Modlitba za vodu ve fukušimské jaderné elektrárně

Dopis Dr. Masaru Emoto

Všem lidem na světě,
...
prosím pošlete svou modlitbu lásky a vděčnosti vodě v jaderných elektrárnách japonské Fukušimy.
Mohutné zemětřesení o velikosti 9 stupňů Richterovy stupnice a masivní tsunami zapříčinilo smrt více než 10 000 lidí, kteří jsou stále nezvěstní. Od této katastrofické události již uběhlo16 dní. Co dělá situaci ve Fukušimě ještě horší je to, že kontaminovaná voda z jaderných elektráren začala prosakovat do oceánu, vzduchu a okolních vod.
Tento problém je dosti opomíjen, protože veškerá pozornost je zaměřena na zchlazování radioaktivních materiálů v reaktorech.
Opravdu se nedá udělat víc?
Myslím, že ano. Během dvaceti let výzkumu a měření krystalů vody prostřednictvím fotonové techniky, jsem byl svědkem toho, že se voda může proměnit v pozitivní, jakmile obdrží čisté vibrace z pozitivní a upřímné modlitby bez ohledu na to, jak daleko od ní se zdroj vysílající modlitbu nachází.
Energetická rovnice Alberta Einsteina, E = MC2 opravdu znamená, že množství energie = počet lidí a plochy jejich vědomí.
Teď je čas, abychom pochopili pravý význam toho všeho. Pojďme se všichni sjednotit ve společné modlitbě za planetu Zemi. Tímto bych chtěl poprosit všechny lidi nejen v Japonsku, ale na celém světě, prosím, pomozte nám najít cestu z krize této planety!
Postup naší společné modlitby je následující:
Den a čas: 31.3. 2011, 12:00 poledne v každém časovém pásmu
Řekni prosím následující větu: "Vodo z Fukušimské jaderné elektrárny, omlouváme se ti za to, že tolik trpíš. Prosím, odpusť nám. Děkujeme ti a máme tě rádi."
Prosím řekněte si tyto věty nahlas nebo ve své mysli. Opakujte je třikrát s rukama sepjatýma v modlitební pozici, prosím pošlete vodě tuto svou upřímnou modlitbu.
Děkuji Vám z celého srdce,
s láskou a vděčností,
Masaru Emoto
Messenger of Water

Překlad: www.svetlovlaska.webnode.cz
Zdroj: http://emotopeaceproject.blogspot.com/


Ikuko Kawai Passion, Sakura

30. března 2011 v 21:50 Videa

A protože tóny houslí jsou léčivé, tak se podívejte,kdo tak nádherně hraje...


Kruhy v obilí - brána do jiné dimenze?

30. března 2011 v 21:36 Záhady a tajemno
Na "youtube " najdete všech devět dílů....toto je jeden z nich...

Hathoři - Světelná medicína

30. března 2011 v 21:01 Zdraví, bylinky...

Ochrana a Léčení před Radiačním Znečištěním, Neurotoxiny, Bakteriemi a Viry.

Vzkaz od Hathorů pro Planetu skrze Toma Kenyona
Po zemětřesení na Novém Zélandu, následovaném zemětřesením v Japonsku je jasné, že jste vstoupili do komplexnější fáze Vrcholu Chaosu.
Rádi bychom vám předali metodu ochrany a léčení radiačního znečištění stejně jako jiných fyzických stavů. Nazýváme to Léčení Světlem (Světelná Medicína).
Samozřejmě se to vztahuje k událostem, které probíhají v Japonsku, ale jak se projevují změny na Zemi, můžete čelit i dalším podobným výzvám ve vaší blízké budoucnosti i na jiných místech tohoto světa.
Tato metoda vám pomůže s obojím - ochranou i léčením sebe sama od projevů - nejen radioaktivity, ale i neurotoxinů a mutujících forem bakterií a virů. Z naší perspektivy můžete ve vaší blízké budoucnosti očekávat jejich nárůst.
Tato metoda vyvolává spojení s vaší Božskou Duší, vaším BA. Tato akce je spojena s říšemi světla, které jsou vaší součástí.
Vše, co ve vašem Kosmu existuje, může být viděno jako působení či energetické vyjádření světla - dokonce i vaše nejhrubší formy hmoty jsou ve své podstatě tvořeny světlem.
Postup:
Při této metodě se spojujete se svou Božskou Duší, soustředíte se na svůj záměr přinést energii, která vás ochrání či vyléčí. Tento záměr vyšlete své Božské Duši s emoční vibrací přijetí či vděčnosti. Je to jednoduchá vibrační rezonance, která aktivuje vyšší aspekt vašeho bytí.
Vyšlete záměr spojený s oceněním či vděčností svému BA, přesunete své vědomí do své srdeční čakry a pak do svého srdce přijmete energii léčení či ochrany. Můžete tuto energii vnímat jako formu světla či geometrické vzory nebo můžete cítit navýšení energie. Nebo to naopak můžete prožívat velmi jednoduše jako myšlenku či pocit.
Jakmile je energie přijata do srdeční čakry, pak je okamžitě připravena k vyslání.
Pro tuto fázi budete potřebovat čistou vodu, protože voda tento typ informace drží extrémně dobře. Zatímco držíte v ruce nádobu s vodou, posíláte skrze svůj záměr energii, která se nachází ve vaší srdeční čakře dolů skrze paže až do rukou a skrze čakry, které jsou uprostřed každé dlaně. Energie touto cestou přejde do vody.
Doporučujeme vám zesílit tuto energii tím, že tuto proceduru zopakujete ještě dvakrát, takže jí celkem provedete třikrát. Poté se napijte vody. Voda pronikne do elementu vody ve vašem těle a léčba a ochranné kvality nakonec vstoupí do každé vaší buňky.
Tímto způsobem umožňujete vstup světlu a způsobujete jeho sestup skrze střed svého těla do vašeho srdce a poté jej vysíláte do elementu vody. Vědomí vody obdrží tuto energii a jakmile vodu vypijete, obdrží tuto energii i vaše tělo.
Jakmile se ocitnete v situaci, kdy jste vystaveni radioaktivitě, proveďte tuto proceduru tak, jak jsme jí popsali, umožněte energii, která sestupuje z BA, aby vás chránila a léčila od jakékoli možnosti otravy radioaktivitou. Pokud máte jakýkoli jiný prostředek ochrany, můžete ho obvykle provádět také. Ale pokud jste někde, kde s sebou nemáte žádný jiný nástroj než své vlastní vědomí, můžete se chránit a léčit sami.
Pokud jste vystaveni neurotoxinům, můžete udělat totéž a totéž vám doporučujeme i pokud jste uprostřed epidemie, která vyvolává bakteriální či virové infekce.
Jakmile kolektivně vstoupíte hlouběji do tohoto komplexnějšího a intenzivnějšího Vrcholu Chaosu, bakterie a viry budou mutovat rychleji. Tato metoda vám umožní chránit a léčit se z těchto mutujících forem života.
Je důležité pochopit, že vytváříte ochranu a léčení skrze sílu svého vlastního vědomí. Máte přímý přístup ke svým vlastním říším světla. Máte výhradní právo "zaměstnat" říše světla ve svůj vlastní prospěch či ve prospěch svých milovaných.
Pokud se ocitnete v některé z těchto obtížných situací, které jsme popsali, doporučujeme vám vzít si Světelnou Medicínu - což znamená vodu, kterou jste dobili - několikrát denně, tak jak vás povede vaše intuice.
Fyzické větvení zemětřesení v Japonsku a následné tsunami jsou velmi těžké pochopit. Ale rádi bychom přesunuli vaši pozornost od fyzických k myšlenkovým, emočním a duševním následkům takových neštěstí.
Vzhledem k faktu, že jste na Vrcholu Chaosu a energie z hlubokého vesmíru spojená s aktivitou slunečního záření ovlivňují vaše energetická těla, jste vy - jako kolektiv - ovlivňováni ještě vice. Myslíme tím to, že svědectví utrpení vašich blízkých se dotýká vašich srdcí. Také si uvědomujete, že jejich nesnáze by velmi snadno mohla být i vaší. Toto poznání může způsobit otevření vašeho srdce a je to právě srdce - vaše srdce - kde se projevují vyšší stavy vašeho vědomí. A tím se otřesy v Japonsku stávají jakýmsi zemětřesením kolektivního srdce.
Časy, kterou jsou před vámi rozhodně nejsou jednoduché. Z naší perspektivy se změny Země, které jsou před vámi, navýší. Ale jedním z výsledků takových událostí je to, že jste otřeseni až ke kořenům a masová hypnóza je na chvíli zastavena. A při takovém naprostém a surrealistickém ničení mnoho z nás velmi jasně vidí, že vaše civilizace spočívá na velmi slabých základech.
A proto je naší radou pro tuto fázi Vrcholu Chaosu - naučit se a ovládnout schopnost vytvořit Světelnou Medicínu pro sebe, takže jakmile nastane čas, budete vědět, jak použít tuto sílu pro ochranu a léčení, kterou budete mít již zcela zažitou. Také vám doporučujeme neřídit se v této době pouze svou myslí, ale spíše svým srdcem - a dovolit mu být dotčený (ve smyslu dojatý), protože je to vaše srdce, skrze které se spirálou povznesete ke své vlastní velikosti.

Hathoři

16. března 2011

Tomovy Myšlenky a Pozorování

Už je to asi dvacet let, co channelluji Hathory a jejich Planetární Vzkazy jsem začal předávat v únoru 2003. A za celou dobu jsem ještě nikdy necítil takovou naléhavost předat jedno z jejich poselství. Obvykle mám několik dní na to, abych rozjímal o jejich vzkazech než přidám svůj komentář. Ovšem tento luxus mi tentokrát nebyl dopřán. Požádali mě a Judi, abychom tento speciální vzkaz předal co nejdříve a proto jej okomentuji pouze stručně a věcně.
Ústředním vzkazem je zde to, že lidské bytosti mají schopnost vytvořit to, co Hathoři nazývají Medicínou světla a tento druh léku má zásadní moc a potenciál ochránit a vyléčit nás nejen od radioaktivního znečištění, ale i od účinků neurotoxinů a stejně tak i bakteriálních či virových infekcí.
Tato metoda je jednoduchá a věcná. Pro některé z vás může být celá myšlenka Božské Duše (BA) nová a proto mi dovolte vyjasnit její "umístění" a to, jak ji lze "použít". BA, či Božská Duše, je aspektem vašeho vlastního vědomí, který je mimo omezení času a prostoru. Někteří z vás svou Božskou Duši možná nazývají Vyšší Já. Ale ať už ji nazýváte jakkoli, vaše Božská Duše existuje v tom, co Hathoři nazývají říšemi světla, a tento váš aspekt je povolán kdykoli mu vyšlete myšlenku ocenění či vděčnosti.
Vaše BA nemá místo v čase či prostoru, jelikož přesahuje obojí.
Ale má vstupní bod do vašeho energetického pole, které je asi na délku paže nad vaší hlavou. Pokud byste zvedli své ruce nad hlavu a dotkli se vzájemně konečky prstů na obou rukách, vaše prsty by byly velmi blízko tomuto vstupnímu bodu. A sem směřujte svojí pozornost v první fázi této metody tvoření Světelné Medicíny. (Umístění rukou nad hlavou je pouze kvůli představě, kde se toto místo nachází. Ve skutečnosti při tomto ruce vůbec nezvedáte.)
Jakmile zaměříte svou pozornost na oblast vašeho bodu BA, držte ve své mysli představu světla, které chcete obdržet. Řekněme například, že jste byli nebo budete vystaveni nebezpečným formám radioaktivity a jste v nebezpečí radiačního znečištění. Jakmile zaměříte svou pozornost na svůj bod BA nad vaší hlavou, držte záměr, aby energie z vašeho BA byla energií léčení a ochrany před otravou z radiace.
Poté pošlete pocit ocenění či vděčnosti nahoru z vaší srdeční čakry do bodu BA nad vaší hlavou - a jak budete držet svůj záměr, vaše Ba vás ochrání či vyléčí od znečištění radiací.
Poté přesuňte svou pozornost od bodu BA do své srdeční čakry (ve středu vaší hrudi pod sternem) a poté čekejte než obdržíte energii ochrany a léčení od vašeho BA.
Pokud je pro vás toto nové, můžete svůj záměr společně s pocitem ocenění či vděčnosti vyslat směrem k vašemu BA několikrát, dokud nepocítíte odpověď, dokud nepocítíte navýšení energie. Jakmile ucítíte energii od vaší Božské Duše, přesuňte svou pozornost do své srdeční čakry a dovolte středu vašeho srdce, aby přijalo tuto energii.
Poté rukama obemkněte nádobu s čistou vodou a vyšlete tuto energii vaší Božské Duše do vody. Energetické léčení a/či ochrana, která vstoupila do středu vašeho srdce projde vašimi pažemi do vody skrze dvě čakry, které jsou ve středu každé dlaně.
Tento proces opakujte celkem třikrát a poté vypijte vodu.
Pokud jste ve vážné situaci, Hathoři vám doporučují vytvořit tuto Světelnou Medicínu několikrát denně a pít ji dle své intuice.
Jak Hathoři zdůrazňují, Medicína Světla má mnohem vice způsobů využití než jen ochranu a léčení radiačního znečištění. Můžete se takto chránit před neurotoxiny stejně jako před bakteriálními či virovými infekcemi. Ačkoli to nezmínili, zeptal jsem se Hathorů po přijetí jejich vzkazu, zda by tato metoda mohla fungovat i při takových fyzických výzvách jako je rakovina. A oni řekli, že Světelná Medicína by zcela určitě mohla být vytvořena stejným způsobem i pro takovýto druh situace - stejně jako pro mnoho dalších.
Vždy, když se setkáte s takovými situacemi jako je otrava z radiace, vystavení se neurotoxinům a/nebo epidemie bakteriálních a virových infekcí, podpoříte takto účinky léků. Jinými slovy, tato metoda není určena k tomu, aby nahradila lékařské či léčitelské řešení, ale je myšlena jako doplněk - něco, co můžete udělat sami pro sebe.
Poté, co mi Hathoři předali tento vzkaz, zeptal jsem se jich na ty, kteří si nedokáží tento lék vytvořit sami - jako děti nebo zvířata. Řekli, že můžeme pro ně můžete použít stejnou metodu pouze s tím rozdílem, že při tvorbě této medicíny se soustředíte i na to, komu je určena. Pokud ji tvoříte pro sebe, žádáte svou Božskou Duši o energii ochrany a léčení pro sebe. Pokud ji vytváříte pro své děti, vyšlete své Božské Duši myšlenku, že je tato medicína určena pro vaše děti.
Zde bych chtěl ještě něco dodat. Je mnohem lepší naučit někoho, jak si vytvořit Světelnou Medicínu než vytvářet závislost. Schopnost tvorby tohoto léku je vrozená všem lidským bytostem. Je to součástí vašeho multidimenzionálního dědictví. A umožnit někomu, aby toto učinil sám pro sebe je službou jeho či jejímu mistrovství.
Osobně bych velmi nerad viděl, tuto metodu používanou "léčiteli" s tím, že oni mají nějakou speciální sílu, kterou ostatní nemají. Tato metoda je lidským právem od jejich zrození a byl bych velmi rád, kdyby mohla být používána všemi lidmi.
Je toho mnohem víc, o co bych se rád v souvislosti s touto metodou podělil, ale z filosofického I metafyzického pozorování budu muset počkat na vhodnější dobu.
Hathoři trvají na tom, abychom tuto informaci předali a nechali ji kolovat co nejrychleji.
Převzato z www.tomkenyon.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Marie Kuchařová (www.sacredheart.cz a www.posvatnesrdce.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

A protože mi e-mail s výše uvedeným textem přišel v okamžiku, kdy jsem přemýšlela nad neveselou zprávou níže, kdy jsem si kladla otázku " kde je pomo...jak dál.... co dělat...." ...... dávám vám na zváženou...O vodě už víme něco - Emoto, o síle myšlenky také....

Atmosféra jako plasma?

30. března 2011 v 20:40 | přejato
Prosím následující odkaz čtěte pouze tehdy, máte-li sílu ho přijmout a zpracovat. Je ze stránek Exopolitisc Czech republic, které nanavštěvuji, ale obsah článku vypovídající, jak je to vlastně s chemtrailis, co způsobuje.... je , domnívím se, věrohodný, protože mnohé skutečně zažíváme .
Jen se člověk cítí bezmocný. Omlouvám se těm, kteří na stránky chodí pohladit svoji duši.
Jen já se řídím tím, že člověk má být informován, že nemá smysl před něčím utíkat. Přiznám se, že jsem článek nedočetla celý... neměla jsem sílu...vím, jaká bývala obloha, o tom jsem už psala, vím, jak se ráno mohl člověk čerstvě nadechnout a jak se dýchá nyní, kolik lidí má dýchací potíže, jak se mladí cítí unavení, jak se mění chování lidí....to je jen střípek z mnohého, o čem se u nás zatím mlčí...Ale také víme, co se lidem ve sdělovacích prostředcích předkládá a proč asi.....

Jací jsou Japonci ?

29. března 2011 v 20:51 | z e-mailu |  Slova a obrázky
Dopis profesorky ze zničeného města Sendai


Jaká je doopravdy situace mezi lidmi, nejlépe popisuje dopis jedné profesorky angličtiny, která učí ve městě Sendai. Dojímavý dopis profesorky Anne přátelům byl zveřejněn na Facebooku a bleskovou rychlostí se rozšířil po síti.
"Tady v Sendai vše vypadá dost neskutečně. Ale mám štěstí, že mám skvělé přátele, kteří mi velice pomáhají. Vzhledem k tomu, že můj byt již nelze nazývat bytem, přestěhovala jsem se k přátelům. Dělíme se o to, co zrovna máme: vodu, jídlo a teplomet. Spíme na zemi přitisknuti jeden k druhému, jíme u svitu svíček, vyprávíme si příběhy. Je nám teplo a atmosféra je přátelská a nádherná.
Během dne si navzájem pomáháme uklidit nepořádek v našich domovech.Někteří z nás sednou do auta a sledují zprávy na obrazovkách svých GPS, jiní si stoupnou do fronty na vodu, když začne fungovat hydrant. Pokud někomu začne v bytě téct voda, jeho obyvatelé hned vyvěsí venku ceduli, aby mohli přijít i ostatní a mohli si natočit vodu", píše profesorka Anne, a zdůrazňuje:

'Líbi se mi, jak jsme odhodili vše nepodstatné'


"Je udivující, že tady, kde jsem, vůbec nedochází k nějakým krádežím nebo k nějakému strkání ve frontách. Lidé nechávají domovní dveře otevřené dokořán, protože je to jistější, když se náhodou země začíná znova otřásat. Pořád slyším, jak opakují: 'Takovéhle to bylo kdysi, když si všichni navzájem pomáhali .' Otřesy se stále ještě vrací. Včera večer byly skoro každých 15 minut. Pořád je slyšet sirény a nad hlavami nám létají helikoptéry.

V bytech začal včera večer na několik hodin fungovat vodovod a teď funguje i přes den. Elektřina začala fungovat dnes odpoledne. Plyn ještě nefunguje. Ale to všechno jde postupně podle oblastí. Někomu to funguje, někomu ne. Všichni už se mnoho dní nemyli. Cítíme se špinaví, ale teď máme větší starosti, než tohle. Líbí se mi, jak jsme odhodili vše nepodstatné. Žijeme naplno na úrovni instinktů, intuice, péče, přežití, ale ne jenom pro sebe, ale i pro celou skupinu", píše profesorka.

'Je tady i nečekáná krása'


"Vnímám i podivuhodné paralelní situace. Na některých místech jsou domy ve velkém nepořádku a najednou vidím dům s pěkně ustlanými postelemi nebo prádlem, které se suší na slunci. Vidím lidi, kteří stojí fromtu na jídlo a na vodu, a ve stejnou chvíli vidím i lidi, kteří se procházejí s pejskem. Je tu i nečekaná krása. V noci je úplné ticho. Nejezdí žádná auta. Na ulicích nikdo není. A inoční obloha je pokryta hvězdami. Hory nad Sendai stojí pevně a když je vzduch čistý, vidíme proti nebi jejich velkolepou siluetu", pokračuje v dopise..
Profesorka zdůrazňuje, jak jsou Japonci úžasní. "Každý den chodím do svého bytu podívat se, jak to tam vypadá, teď zrovna posílám tento mail, protože začala fungovat elektřina. A každý den na mě před vchodem do bytu čeká voda a jídlo, které mi tam někdo nechává. Nevím, kdo to je, ale je to tady pro mne. Staří muži se zelenými čepičkami chodí od dveří ke dveřím a kontrolují, jestli jsou všichni v pořádku. Cizinců se lidé ptají, jestli nepotřebují pomoc. Nikde nevidím příznaky strachu. Smíření s osudem, to ano, ale strachu nebo paniky - to ne."
V dopise dále uvádí, že obyvatelé města jsou upozorňováni na to, že mohou v průběhu měsíce i více dní očekávat další otřesy půdy, dokonce i stejně veliké, jako byly tyto. Záchvěvy jsou cítit stále. A nakonec profesorka uzavírá:
"Přes tyto okolnosti si z nějakých důvodů uvědomuji, že právě dochází k obrovskému kosmickému skoku celého světa směrem dopředu. A z nějakého důvodu cítím, že se mi následkem zkušenosti s těmito událostmi v Japonsku otevírá srdce dokořán. Bratr se mě ptal, zda se cítím být "menší než zrnko máku "kvůli tomu, co se stalo. Ne. Naopak, cítím, že se děje něco, co je mnohem větší, než jsem já. Ta vlna zrodu (po celém světě) je těžká, ale zároveň majestátní", vzkazuje profesorka.


Dubnové jitro v lese

29. března 2011 v 13:15 | Eva |  Slova a obrázky
Dubnové jitro v lese, Lesněnka a čarovný kvítek.....
Pohádka ???
Do lesa přišla Smuténka...
Rychle vstala Lesněnka,
vykvetl kouzelný kvítek, probudil se lesní skřítek...
"Pročpak jsi přišla , Smuténko? ",
zeptala se malá víla, co se v jaru probudila.
"Nevím, cítím se tak sama, jen lesem jsem objímána..."
" To je dobře , že jsi tady, my tě máme všechny rády", zaševelily větve stromů,
"práve ses vrátila domů..."
A víla Rosa Smuténce napít dala, ta hned po vodě pookřála a vyloudila úsměv malý...
Všichni se potom objímali.
A duben v lese potřebuje občas slzičku...
Chvíli slunce svítí, chvíli prší zas, takový je dubnový čas.
Smuténka dostala nový šat, nemyslí vůbec na návrat,
protože v lese má práce habaděj...
Probudit musí mech i trávu, připravit se na májovou slávu, protože májový deštík musí přijít včas, aby byl v lese na podzim hodokvas.
V dubnovém ránu na kraji lesa srdíčko Lesněnky radostí plesá.
Právě jí vykvetl kouzelný květ,
co duším člověčím smuténky odhání....
Vábí je do lesa, tam přijde Řešení,
člověčí smuténky v radosti promění.
E.L.

Moudrá Louise L.Hay - aktuálně

28. března 2011 v 22:01 | z e-mailu

Zpráva od Louise L. Hay k nedávným událostem v Japonsku
Nedávné zemětřesení a vlnu tsunami v Japonsku můžeme vnímat jako děsivé nebo můžeme tyto problémy vnímat jako příležitost léčit. Jak se rozhodnete použít svou mysl je jen na vás.
Když slyším o jakékoli krizi ve světě, okamžitě obklopuji celou situaci bílým světlem. Posílám lásku a uzdravující energii každému.
Navrhuji komukoli zavřít na chvíli oči a poslat lásku a léčivou energii lidem v Japonsku.
Velmi zřídka čtu noviny nebo se dívám na TV. Odmítám si zacpávat mysl mediálním zmatkem a nepokojem. Média velmi dobře dokážou vyvolávat a rozněcovat emoce a prodávat strach. Pokud čtete den co den noviny stránku po stránce, žijete ve strachu.
Vydavatelé chtějí, abyste si koupili noviny každý den, abyste zjistili, čeho nového se máte bát. To samé se děje v TV zprávách. Pokud chcete špatně spát, dívejte se na pozdní zprávy, než si jdete lehnout do postele.
Takže vězte, že my všichni podléháme zákonu našeho vlastního vědomí. Jste nádherná stvoření Života. Vaše síla pochází ze spojení se zdrojem.
Žití ve stálé vděčnosti a oceňování věcí přináší dobro do našich životů.
Pro ty, kteří chtějí přispět finanční částkou, je podle mého upřímného přesvědčení nejlepší volbou Červený kříž. Pro darování kontaktujte www.redcross.org
Pojďme vy i já, pokaždé když pomyslíme na tíseň v Japonsku, říci si s přesvědčením :
Vše je v pořádku. Vše se děje v souladu s Boží vůlí.
Posílám vlny Lásky a Míru, bezpečí a harmonie pro všechno živoucí.
S láskou
Louise L.Hay
Zdroj : Facebook, A Message from Louise L. Hay about the recent events in Japan
15.3.2011


překlad do ČJ : Vlastimil Tejnora

Klíšťata od vás utečou

28. března 2011 v 19:54 | z e-mailu |  Zdraví, bylinky...
Máme pro vás zaručený a vyzkoušený recept proti klíšťatům. Návod na domácí biorepelent je přímo ze Švédska. Náš rozmarýnový odvar neobsahuje žádné chemikálie!!
Na přípravu potřebujete 1 sáček rozmarýnu, který koupíte v obchodě, jako přísadu do jídla, 1 litr vody a 1 lžíci bílého vinného octa. Do hrnce nalijte vodu a přiveďte ji do varu. Potom odstavte a vysypte do vody rozmarýn a nechte pořádně vylouhovat. Rozmarýn může být ve vodě, až do vychladnutí odvaru. Potom scedíme rozmarýn a přidáme 1 lžíci vinného octa.
Přírodní repelent se přelije do sprejové lahvičky a uloží se do chladničky. Před každým výletem do přírody si nasprejujeme tělo, hlavně nohy od kolen dolů a nasprejujeme si také obuv!!

Ralaxace

27. března 2011 v 18:41 Videa

Kouzelná noc

26. března 2011 v 23:15 | Eva |  Slova a obrázky
Pro Zemi noc plná kouzel,
aby bylo co jíst...
Pro Zemi noc plná kouzel,
aby se člověk naučil číst
ve Vesmírné knize,
co nemá list,
však mnohem více je napsáno tam....
Pro Zemi noc plná kouzel...
Buď jako kapitán,
co loď svoji řídí podle hvězd...
Noc plná kouzel pro Zemi,
aby dál mohla kvést....

E.L. 26.3.2011Vesmírná technologie - Ufo

26. března 2011 v 10:11 | z e-mailu |  Záhady a tajemno

Vesmírná technologie zachycena na film

Vesmírná technologie zachycena na film
Datum: 25.03.2011
Vzácný úkaz technického zařízení, které tvoří jádro dopravních prostředků Vesmírných bratrů, měli možnost krátce spatřit náhodní pozorovatelé ve Švýcarsku.
Tato fotografie byla pořízena 19. února 2010, okolo 16:30, blízko Basileje ve Švýcarsku. Fotograf a jeho dcera zastavili autem na odpočívadle. Vzápětí na nebi spatřili jakousi 'mlžnou masu', podobnou velkému, tmavému mraku, která při klesání získala výraznější tvar.
Fotograf pořídil snímek, který zobrazuje extrémně vysoký, vertikální objekt tvaru trubice. Dle svědků se na konci sloupu nacházel přímo nad zemí útvar v podobě bubliny. Celá událost trvala jen pár vteřin. Nad trubicovitým objektem se tyčil obrovský dóm, vysoký 50 metrů odshora až po vrchol sloupu (není zachycen na fotografii).
Mistr Benjamina Creme potvrzuje, že kopule dómu i se sloupem byla vesmírnou lodí z Marsu. Benjamin Creme podává následující vysvětlení:
"Ti, kdo spatřili tento jev, uviděli cosi jako rentgenovou fotografii vnitřní struktury velké vesmírné lodě. Onen vertikální trubicovitý sloup je replikou technického zařízení, pomocí kterého posádka většiny UFO může obrátit gravitaci. Prochází středem, od kopule na vrcholku vesmírné lodě až na spodek. Tento mechanismus umožňuje obrátit gravitaci pouhým otočením spínače - což se provádí mentálně. Jakmile je 'spínač' sepnut, loď se uvolní z gravitační přitažlivosti a začne automaticky stoupat. "
"Některé státy, včetně Spojených států, Británie, Ruska a Německa hledají tuto antigravitační technologii již mnoho let. Vesmírní bratři jim ji také předvedli. Svědci v Basileji zároveň spatřili postupný návrat vesmírné lodě do svého přirozeného (neviditelného) stavu éterické povahy."
(Převzato ze Share International, březen 2011.)

Pravda o slazených limonádách a nápojích

26. března 2011 v 10:06 | převzato |  Zdraví, bylinky...
Studie brazilského profesora z Matto Grosso Federal University odhalila šokující pravdu o účincích, které mohou mít sycené nápoje. Zjistěte, co se děje uvnitř vašeho těla v šedesáti minut po napití.
10 minut
Po pouhých deseti minutách, 10 lžiček cukru útočí na vaše tělo - to je 100% doporučené denní
dávky. Nemusíte hned zvracet z drtivého přeslazení, protože nápoj obsahuje Kyselinu fosforečnou pro snížení chuti.
20 minut
Po dvaceti minutách hladina cukru v krvi "vybouchne" a vynutí si drtivý nával inzulínu. Játra reagují tím, že se všechen cukr ukládá ve formě tuku.
40 minut
Po čtyřiceti minutách je absorpce kofeinu kompletní. Játra odpoví čerpáním většího množství cukru do krevního oběhu. Adenosin receptory v mozku jsou nyní zablokovány, je to prevence ospalosti a dává vám to novou energii.

45 minut
Po 45 minutách tělo zvyšuje produkci dopaminu - stimulace centra slasti. Stejný proces probíhá například při konzumací heroinu.
50 minut
Kyselina fosforečná váže vápník, hořčík a zinek ve střevě,
zvyšuje metabolismus. Vysoké dávky cukru a umělých sladidel také zvyšují
vylučování kalcia v moči. Jinými slovy, skrze močení odcházejí vaše kosti pryč - jedna z
příčin osteoporózy.
60 minut
Jedna hodina po konzumaci. Močopudné vlastnosti kofeinu vstupují do hry. Potřebujete si odskočit na malou. Nyní je tedy zaručeno, že bude odveden z vašeho systému vápník, hořčík a zinek, které vaše kosti potřebují. Jak čas pokračuje, zažijete cukernou "havárii". Budete rozmrzelí. Tělo již vylučuje vše, co bylo v pití, ale také základní živiny, které vaše tělo potřebuje.
Studie profesora Dr. Carlos Alexandre Fett

Azalky

26. března 2011 v 0:24 Videa
Už se nemohu dočkat, až rozkvetou...

Keukenhof 2010

26. března 2011 v 0:19 Videa

Taková krása .....ještě vůně schází.... Krásný víkend.

Vliv vibrací - co dokáže zvuk....

25. března 2011 v 10:58 | David Icke |  Videa

ADHD a co s tím....

24. března 2011 v 23:14 | Edith Holá |  Hosté
Takový jiný a sympatický pohled na dg.ADHD má paní Edith Holá, která vytváří upřímné stránky Cesty ke kořenům.
Požádala jsem ji, zda mohu zveřejnit článek, který jsem četla jako první,když jsem se k ní "ne náhodou" dostala na blog, a pozvat ji mezi mé hosty.
Nejen všechny její texty, ale celé vcítění do Kubovy duše na závoďáckém blogu, to vše stojí za přečtení.
Zde je ukázka:

Máme doma intelektuála s ADHD

Pátek v 17:41 | Edith Holá | Pohledy z mateřské dovolené

Před dvěma roky, krátce po narození Matěje, jsem byla se starším na ortopedii kvůli vtáčení nožiček. Pan doktor si tříletého Kubíka postavil ke dveřím, pak ho poslal tam a zpět a do zprávy napsal podezření na LMD. O této diagnoze mě neinformoval. Napsal papír na vložky do bot a hotovo. Na ulici jsem si přečetla zprávu a rozbrečela se. Byla jsem v šestinedělí a tato zpráva mě na celou cestu domů úplně odrovnala. Říkala jsem si, že kdybych tušila, že mám postižené dítě, tak to druhé by přišlo později pokud vůbec. Dětská doktorka nás poslala k psycholožce. Takovou zprávu nemohla nechat ležet ladem. Nejlepší jsou zprávy s takovou diagnozou od lékaře, který k tomu není kompetentní. Tyto diagnozy se v horším případě stanovují ve čtyřech letech a v lepším velmi těžce a průběžně s věkem ... a často týmem odborníků. Pan ortoped byl machr.
Školka vyjádřila přání, že by chtěli na Kubu psychologický posudek od školkové psycholožky. Paní učitelka Jana mi řekla: "On je strašně hodný, chytrý, nezlobí, nikomu neubližuje, ale paní X...ová my nějak nevíme, co s jeho emocemi. Víte on někdy nezvládne změnu přejít z bodu A do bodu B a rozhodí nám celou hru, pláče a křičí a děti pak jsou vystrašené ... a nemůžeme hrát dál." Říkala jsem si fajn, není na škodu poznat školkovou psycholožku a ona Jakuba, stejně od ní budeme potřebovat posudek školní zralosti příští rok. Žádost jsem jim podepsala. Reference na jejich psycholožku už jsem měla od pár maminek velmi dobré. Dnes cestou k ní jsem si říkala, že mi stejně nemůže už nic nového řici. Možná nějaké rady. Za poslední dva roky se Kubíkův vývoj více a více zviditelňoval. IQ a zájmy na sedmileté dítě. Pohybovost na tři a půl a nervová soustava mezi rokem a půl až pěti. Když je v klidu a dělá, co ho baví je vývoj rovnoměrný. Při požadavcích a úkolech, které ho nebaví se propadá do emocíe hodných dvou let. Občas má neadekvátní reakci na běžnou situaci, že i dvouletý Matěj už se umí ovládnout líp. Jak vypadá taková neadekvátní situace? Třeba jen změna, že zahneme za jiný roh, než předešlý den. Kuba začne ječet a přestane mluvit. Jako batole. Nedostane se z něj nic. Ani objetím, ani naplácáním, ani vysvětlováním, ani upoutáním na něco jiného, ani slíbením čehokoliv ... Prostě batole, které nerozumí, nemluví, vříská ... Když byl menší vždy jsem z toho měla infarktový stav. Jekot se blížil napadení vosou možná i sršní, vykloubenéo noze, zástavoě střev prostě nenadálému smrtelnýmu neviditelnýmu stavu. Časem jsem si zvykla, že nic smrtelného nepřišlo, že mému synovi jen připadá smrtelná banální změna. Změny jsou v životě pořád, takže všechny dopředu nevychytáte. Do dvou let jsem denně dělala i půlhodinová pevná objetí, jinak by se histerií buď umlátil nebo pokousal. Jenže ono to tak vlastně v jeho mozečku je. Nějaká změna spustí alarm. Úzkostlivý stav. Vypne veškeré části mozku, které odpovídají jeho věku. Cítí se zoufale a sám neví, jak z toho ven.
Takže mám vlastně nervově doma dva dvouleté prcky. S jedním mohu zacházet jako s dvouletým, s druhým jako se sedmiletou osobností, která má jen momentální labilitu. Máme štěstí, Kuba spadá do mírnějšího pásma ADHD. Nemá hyperaktivitu. Má jen malé štrejchnutí, když má dělat, co ho nebaví. V té chvíli opravdu rukama šmejdí všude a dělá, že nerozumí a odbíhá ... V momentě kdy ho zaujmete intelektuální otázkou, zbystří, přijde, sedne si způsobně na židli a je schopen hodinu dělat jeden matematický, logický a jiný úkol za druhým. Paní psycholožka byla opravdu zaskočená. Kuba má podle ní i velmi rozvinuté abstraktní myšlení. Proto ty domácí filozofikcé debaty o Pám Buchovi, smrti, nekonečnu, krvinkách atd. S jeho patlavostí, za kterou vůbec nemůže, je to opravdu velmi podařený žert od Pám Bucha. No, kdyby neměl patlavost, možná by už byl na Menze. Bohužel se narodil s hypermobilitou jazyka. Zkrotit jazyk je stejně těžké jako usměrnit dítě s ADHD. Kuba trpí psychogenní zácpou. Řešíme ji s panem psychologem při logopedické klinice vlastně už přes rok. Víceméně úspěšně. Matematicko-logické typy potřebují soutěžit. Vyhrávat nad sebou, mít odměny, počítat si skóre ... Takže formou nálepek v motivačním kalendáři kakáme, děláme logopedii a grafomotoriku. Za každých sedm nálepek jeden časopis. Nebo něco dražšího za celoměsíční úspěšnost. Zácpa se zhoršuje, když je ve školce. Normativní tlak při 27 dětech, neustálé změny probíhající na povel ... Každý z nás si to umí představit. Každý z nás to řešil v sobě všelijak. Kuba tím, že sebedestruktivně tlak používá proti sobě. Tenzi si řeší ještě větší tenzí. Když je delší dobu doma, ráno si spí do kolika chce a úkolů musí splnit za den jen několik, zatlačování je pryč. Jenže život je o změnách, o školní docházce, výkonech a tlaku společnosti ...
Myslím, že oba naši psychologové jsou velmi dobří. Kuba má strejdu z Loga moc rád. Dnešní paní psycholožka má 16-letého syna s ADHD. MOhla mi tedy i poradit, kde udělali sami jako rodiče chybu. Doporučovala: Nekřičet, zvyšuje to tenzi, důslednost u obou rodičů, na zákazech trvat oba společně a v klidu, trpělivost, to, co mu nejde dělat formou hry, soutěží, motivačního kalendáře, ... A co "naordinovala nám rodičům? Opušťáky, odměńovat se a o víkednu jeden sportovní zážitek s tatínkem. Tatínkové prý s dítětem s jakýmkoliv handicapem ztrácejí kontakt. Nemají takovou trpělivost a vlastně sklouznou jen do příkazů, naštvání, zloby ... Takže je dobré, aby se svým dítkem zažili taky něco, kde je to dítě v pohodě a měli dobrý společný zážitek. A maminky potřebují opušťák nejen o víkendu ale i během týdne. Být trpělivá a nervově méně labilní než syn :-) v případě jeho nerovnoměrného vývoje, kdy se najendou bez varování z pmatematika a filozofa stane histerické dítě a při jeho úprku ho zastaví až sousedka s autem ... Já s kočárem neměla minulý týden šanci. Můj syn si myslel, že jsme šla naší ulicí a zahnul, aniž by se podíval, že jdu před ním dál. Samozřejmě jsem mu to i několikrát zopakovala předem, že půjdeme jinudy. Zahnul a neviděl mě. Dostal panickou hrůzu, že jsem se mu ztratila. Utíkal a ječel tak, že neslyšel mé volání. Sousedka, která právě vyšla z domu, popadla auto a dojela ho. Naštěstí má Kuba kolem sebe hodně andělů od narození. Já bych ho nedohonila, protože měl náskok a on by se v histerii nezastavil.
V případě, že najdeme pro Kubu školu, která bude tvořivá, aby se nenudil a bude schopna chvilkové úlevy a protažení těla i během hodiny, nedostane odklad. Do běžné školy ho nepustí. Super. Všechny dobré školy jsou v centru. Nevím, jak to prakticky probíhá, když nejsou babičky. jeden ve školce, druhý v centru ve škole ... Kdo mě zaměstná a na kolik hodin si budu moci dovolit pracovat?
Jediné veliké úskalí těchto inteligentních dětí s ADHD je, že nemají vnitřní motivaci a vůli. Tudíž často průměrnější dítě, nakonec dosáhne větších výsledků v životě než oni. Tyto děti považují totiž za nedůležité praktické stránky jejich požadavků, za nedůležité pro to něco udělat. Oni jsou jedničky a aby náhodou nebylo vidět, že jim něco nejde, tak to radši předem vzdají. Náš syn je jednička ve všem, i kdyby měl lhát, tak to všechno zvládá. To, co nezvládá, tak nad tím stejně vyhraje. Třeba i nad tím hovínkem. Prostě ho nepustí, protože běhání na záchod je nedůležité a ve školce stresové. Co mu nejde, to vzdá. Když tak sleduji svého druhého syna, který také málo spí, což je typickým znakem ADHD, tak ale ten i kdyby se měl uvztekat, tak to udělá a dokončí sám. Kuba se nechá opečovat a přemýšlí u toho, jak vzniká svět, kdo zrovna v čem vyhrál a kdo prohrál ... A já se těším na svůj taneční opušťák, abych své tenze nejen z jeho tenzí vytancovala ...
Myslíte si, že naše děti to mají z vody? Ne z nás. Když jsem to odvyprávěla manželovi, shodli jsme se na tom, že jsme oba intelektuálové s ADHD. Tam, kde jiní padají na hubu, my zapneme na dvě stě procent, pokud je to krátkodobý úkol. Milujeme myšlenkové výzvy, ... ale důslednost, vůle a běžný život chachacha ...
P.S. Pojem ADHD nechci specifikovat. Můžete si to najít na netu. Podle mě se to ale specifikovat nedá. Kdžy si přečtete definici, že jsou to poruchy pozornosti (a někdy s tím spojené poruchy chování) často propojené s hyperaktivitou a má to 20% dětí, co vám to řekne? Nic. Pokusila jsem se popsat naše dítě, které pod tuto zkratku spadá. Hyperaktivitu má minimální (a kdo se neškrábe, nekouše si nehty, nedloube se v nose, nepoklepává nějakým předmětem, něco stále musí držet v ruce (co třeba cigáro?), když ho něco nebaví) ... Poruchy chování - ve školce je Kuba vzorný. Máme štěstí. Má lepší variantu ADHD. Ve světě přizpůsobivý, doma puštěný ze řetězu. Bezpečný prostor těmto dětem dovoluje projevit své tenze. Kdyby měl normativnost ještě doma (jako jsem to měla např. já) ... Jo, taky jsem vyrostla. Jsem na nervy, ale žiji a dnes už ráda, protože jsem dospělá a ne dítě :-)
P.S.2 Cestou od psycholožky jsem se odměnila i já. Koupila jsem si tuto svíčkovou mandalu. Podruhé je focená s bleskem. Její fialkové a lila tony mně učarovaly.
---------------------------
A jak to vidí Kuba, najdete zde.
Děkuji, že mohu zveřejnit nevšední sdílení všedního .

Orgonit

24. března 2011 v 9:29 | Eva a J.M. |  Slova a obrázky
Jana Michaela poslala další ze svých dílek a k tomu text.
Osobně nemám s orgonity žádné zkušenosti, žádný nevlastním, jen jsem o nich četla na stránkách, z nichž Jana vypsala:
- Neutralizuje negativní působení elektromagnetického záření vysílačů a veškeré elektroniky.
Toto technické záření, zejména v oblasti mikrovln a včetně skalárních a skrytých polí, působí velmi disharmonicky a destruktivně na strukturu buňky všeho živého. Orgonit dokáže transformovat negativní energie na přijatelné tím, že je harmonizuje. Intenzivně a s překvapivě širokým dosahem.

- Eliminuje působení geopatogenních zón na minimum.
Není pravda, že by je orgonit zcela rušil, to je nesmysl. Musel by se jedině zrušit jejich zdroj v podloží. Orgonit je však velmi účinně transformuje. Nejvhodnější je, položit orgonit do negativního ohniska křížení několika zón. Orgonit toto ohnisko velmi do široka rozptýlí, rozředí, takže v místě původního ohniska již po několika minutách nenaměříme téměř nic - ve smyslu negativního působení, pouze velmi zanedbatelnou hodnotu intenzity původního negativního pole. Nerozptýlí však pole patogenní zóny jako takové, spíše je transformuje a harmonizuje, takže původně disharmonicky působící rozdílné vlnové délky jsou již minulostí (dokud je orgonit v daném místě).

- Čistí vodu, rybníky, řeky, studny a vodu podzemní.
V tomto zkušenosti zatím sbíráme, ale informace ze zahraničí jednoznačně potvrzují již několikaleté úspěchy s využitím orgonitů do domácí studny, zahradních nádrží i bazénů. Dle našeho měření však orgonit neovlivňuje působení pole podzemních toků, působící negativně vedle ostatních geopatogenních a technických zón; pouze jej harmonizuje a eliminuje negativní působení.

- Je silným zdrojem záporných iontů.
Dnes je v našem životním prostředí stále méně záporných iontů. Je otázkou, zda je to důsledkem negativních dopadů dnešní doby na životní prostředí, nebo i záměrem, ale naše životní prostředí je stále více přeplněno kladnými ionty (pocit těžkého vzduchu jako ve skleníku, nejen v parném létu, kdy se člověk dříve zadýchává atd.). Známe ten lahodný pocit ve svěžím parku u fontány, u horského potoka, po bouřce, kdy je ovzduší plné záporných iontů. Záporné ionty produkuje také orgonit. Zvláště to máme ověřeno při větším množství v místnostech, velice citelně.

- Čištění a ochrana potravin v ledničkách
Lednička působí kovovými stěnami jako faradayova klec, v níž se násobí elektromagnetická pole od motoru kompresoru a další elektroniky instalované pro chod lednice. Orgonit umístěný k potravinám toto prostředí čistí od vznikajícího stálého elektrosmogu, neutralizuje negativní pole a tak potraviny v uzavřeném prostoru čistí a vitalizuje, podporuje udržení jejich nutriční hodnoty.

- Čistí atmosféru od chemtrails, smogu, kyselých dešťů, jedovatého spadu všeho druhu.
Těmto působením věnujeme podrobnější stránku, jakmile získáme konkrétnější a popsatelné zkušenosti. Evidentně, a dle více zkušeností našich přátel, orgonity v provedení s měděnými trubkami coby rezonátory nasazenými na krystal zalitý v orgonitové bázi (zvané chembuster, cloudbuster), mají více kilometrový dosah a dokáží rozptylovat a negovat různá znečištění v atmosféře. Zda dokáží negovat chemtrails nebo contrails, jak a s jakou účinností, tyto zkušenosti nemáme.

- Dle zkušeností uklidňuje bouře a vichr
(bouře a černé mraky jsou v podstatě ohromná peřina DOR - negativních destrukčních energií) Význam při uzdravení atmosféry mají také vodní plochy s ponořeným orgonitem, stromy, pod nimiž jsou umístěny orgonity...

- Orgonit léčí a uzdravuje nejen lidi.
Zdraví je otázkou správné funkce buněk všeho živého. Disharmonické energie, elektrosmog i patogenní zóny správnou funkci buněk narušují, buňka vynakládá více námahy na udržení rovnováhy pro svoji správnou činnost, čímž se více zanáší odpadními sloučeninami a nemá tolik sil je vylučovat, je oslabována a pozvolna umírá. Postupně ve velkém dochází k nemoci a pokud je živý organismus člověka, zvířete i rostlinné vegetace nadále vystavován takové trvalé disharmonické zátěži, degeneruje a pozvolna chřadne a umírá. Přiložený orgonit okamžitě, intenzivně a nepřetržitě harmonizuje všechna přítomná pole, negativní neutralizuje a přitahuje množství živé prány a očištěnou ji vrací a odráží do okolního prostoru, čímž se pobyt v blízkosti i jediného orgonitu stává podobně léčivým, jako pobyt a hluboké dýchání ve voňavém lese či na louce prosáklé čistou životní pulzující pránou a slunečním zářením. Tělo či buněčný systém konečně pocítí úlevu a jeho potenciál a schopnosti samoléčby jakoby se probudily a ihned dochází k samoléčbě, opravě, celkové úlevě těla, často překvapivě rychle i od různých dlouholetých bolestí.

- Transformuje destruktivní energie, čistí, vitalizuje a nabíjí tělo, domy, okolí živou energií.
Orgonit je hodně silná pračka energií. Přitahuje všechnu, ale neutralizuje všechen disharmonický špatný charakter a transformuje na léčivou živou zdravou pránu. Do domu se doporučuje rozmístit do rohů místností, především ložnice, nebo alespoň na nejhorší kumulace patogenních zón, aby je neutralizoval. Tělo včetně aury je v blízkosti orgonitu vitalizováno a nabíjeno zdravou léčivou pránou - živou energií. Transformace a čištění probíhá i na psychosomatické úrovni (psychické a jiné zátěže, nánosy a bloky jsou rozpouštěny, protože přestávají být živeny na své nízkovibrační úrovni)

- Čistí prostory od negativních nízkých astrálních a jiných entit a forem.
Čekárny, vlaková nádraží, putiky, zákoutí temných uliček a starých domů a sklepů, staré štoly hloubené zajatci, blázince, veřejné domy, dopravní prostředky - tam všude je větší výskyt negativních myšlenkových, astrálních a jiných forem, kde mnohdy dochází i k nepříjemným pocitům nebo projevům. Jsou to všechno těžké psychosomatické nízké energie a formy, které orgonit svým účinkem odpuzuje. Nižší a disharmonické formy, energie, entity nemohou v blízkosti orgonitu dlouho vydržet. Opět je to široké a zásadní téma k postupnému průzkumu, informace budeme doplňovat.

- Orgonit působí i na rostliny, které rostou rychleji a do větších výšek, rozměrů, plodnosti a zdraví.
Díky orgonitu se rostliny mnohem lépe brání proti napadení hmyzem, plísněmi, viry. Orgonit rozptyluje případné přítomné destruktivní patogení a technická pole, díky kterým byly rostliny oslabovány. Díky tomu rostliny po umístění orgonitů do jejich blízkosti poměrně rychle reagují zjevně větším vzrůstem, kvalitou plodů, vegetace často dosáhne až dvojnásobné kvality i vzrůstu - umístit si několik orgonitů do své zahrádky, studny, domu je ideální.

- Ruší psychopatogenní zóny a pole, podpoří vztahy a rodinu.
Projevuje se změna v náladách lidí, nastává větší uvolnění a radostnější nálada, harmonizace. Orgonit všeobecně zlepšuje a uklidňuje i "atmosféru" doma a v sociálních prostorách všeho druhu. Vysvětlení je zase to stejné: neutralizuje negativní charakter původních otisků polí ze starých událostí, mnohaletých nánosů hádek, tragédií v místnostech, starých pohřebiští, ale i nízkých a destruktivních vyzařování některých lidí v současnosti, v kanceláři, podporuje otevřenost, kladné jednání ve smyslu tolerance a lásky obecně. Ve vztazích takto prohlubuje intenzitu a hloubku lásky, společných sdílení a prožitků, protože všemu kladnému vytváří jakoby ještě stabilnější základnu a odrazový můstek plný živého a zářivého potenciálu.

- Podporuje meditace, rozjímání, různé terapie.
Pročištěná atmosféra a přítomné energie jiskřivé zdravé prány samozřejmě působí blahodárně na somatických i ostatních úrovních, proto i myšlenkové pochody jsou v kladném a konstruktivním smyslu podporovány a rozdíl je brzy znatelný s umístěním orgonitu do blízkosti masérského či jiného lůžka, kde se provádí léčivé terapie, práce s energiemi nebo myslí.

- V kombinaci více orgonitů blízko sebe se účinek ještě umocňuje.
Orgonit přitahuje energie ze svého okolí, i ty již očištěné svým kolegou sousedem druhým orgonitem, a ještě je tím pádem pozvedne výše. Takto navýšené je zase odráží do okolí, a jejich část ve smyslu akčního rádiusu si zase přitáhne sousední orgonit, a zase je o něco pozvedne, a tak dokola vlastně probíhá rezonance mezi dvěma a více orgonity a jejich účinek v prostoru se umocňuje přímou úměrou.

ZDROJ TEXTU:http://www.orgonity.cz

A zde je Janino zpracování:
Jsem moc zvědavá, jaké máte zkušenosti vy, jak vy na orgonity nahlížíte.

Pozvání Vlasty Fišrové

23. března 2011 v 20:38
Napsala mi Vlasta Fišrová, že bude vystavovat své fotografie v Brně.

Přijala jsem pozvání do Brna v sobotu 26.3.2011 na přednášku Petra Nia s názvem Božský zdroj, Matrix, Kvantová fyzika
Petra znám osobně ze setkání na mé chomutovské výstavě a teď jsem docela zvědavá, jak přednáší... je to charismatický člověk, který plánuje ve městě sousedním - v Mostě - otevřít duchovní centrum nového věku. U příležitosti jeho brněnské přednášky v sobotu 26.3.2011 od 15 do 16 hodin představím v ulici Panské č. 13, 2. patro, své fotečky, k prohlédnutí či případně zakoupení v tento den... budou to formáty 30 x 40 cm v kliprámech, 40 x 60 cm volně uložené a 20 x 30 cm v albu na ukázku (lze domluvit požadovaný formát). Od 16,00 do 18,00 hodin bude zmíněná přednáška, o které se dozvíte víc proklikem na barevně odlišený název v tomto textu, a poté se přesuneme do jiných prostor (vegetariánská restaurace Rebio naproti). Pro ty, kteří nepřijdou na přednášku tedy výstava potrvá pouhou hodinu a proto uvádím i můj telefon pro případné zájemce a to 739 072 378. Z Brna večer odjíždíme směr Vysočina. Těším se na setkání...

Připomínám Vlastiny fotografie.

Břízy kamarádky

Kytice zlata

Do Vlastiny dílny můžete nahlédnut zde

Kiesha

23. března 2011 v 8:48 | z e-mailu
Vděčnost je nejblíže světelné energii lásky

https://lh4.googleusercontent.com/-xo3bYEcZC58/TXnhK0EfsNI/AAAAAAAAFwY/rCO2LjxddMU/s1600/kieshalive.pngChtěla bych, abychom všichni procítili vděčnost. Vězte, že při prociťování vděčnosti jsme nejblíže energii světla čisté lásky. Je to nejlepší způsob, jak můžeme vytvořit v této fyzické formě prostor pro vše, co přichází. A je to právě vděčnost a láska, které změní naši planetu.
Při posledním semináři jsem mluvila o tom, jak dosáhnout toho, čím se chcete stát. Můžete se myslet na lásku. Můžete myslet na prociťování vyšší vibrace. Ale nejprve musíte sami sebe milovat ve vyšší vibraci. Jak to udělat? Právě vděčností.
Udělejte si chvilku, velmi pohodlně se posaďte a zavřete oči. Položte nohy na Matku Zemi. Pomyslete chvíli na své vyšší Já., na to nádherné vyšší Já, které vás poslalo na tuto Zemi, které žije ve vašem těle právě teď. Uvědomte si, jak je to pozoruhodné, že jste tu právě teď. Vaše vyšší Já vlastně nemůže být omezeno vaší tělesnou formou, ale je mnohem větší. Když si dáme ruku nad hlavu, tak naše vyšší Já dosahuje až tam, kam vaše konečky prstů. Takže na chvíli se zklidněte a prociťte své vyšší bytí. Prociťte, jak jste nádherní a zázrační. Jste nádherná duše, které bylo dáno toto tělo Matkou Zemí. A jste na této pozoruhodné planetě právě teď, a jste to vy, vaše láska a vděčnost, které mohou změnit svět. A přesně to budeme dělat společně.

Měsíc

22. března 2011 v 22:02 Fotografie a jiné
Myslím, že se nenajde člověk, kterého by nezaujal Měsíc ve všech jeho proměnách.
Děkuji astronomu Petru Horálkovi za odkaz na úžasné stránky pana Gabzdyla -Prohlídka Měsíce.
Nejen zajímavé informace, ale také nádherné fotografie.
Vyjadřuji obdiv těmto stránkám.

Jak to vlastně je...

22. března 2011 v 21:36 | Eva |  Slova a obrázky
Řádky, které si můžete otevřít v následujícím odkazu ,nebudou žádným pohlazením.
Protože informace mi přišly i z jiných zdrojů, domnívám se, že jsou pravdivé.Článek neslouží ke znepokojení, ale spíše k uvědomění...jak to vlastně je...
Prosím nekomentovat.

Procházka zahradou, co mě potěšilo...

22. března 2011 v 21:03 | Eva |  Fotografie a jiné
Ostatní foto v celém článku, ať nemusíte rolovat tolik podobného.

Druhý jarní den roku 2011

22. března 2011 v 20:34 | Eva |  Slova a obrázky
Den se probouzel zamilovanou písní kosa, později se přidali špačci...Svítá....konečně jaro.
Sluneční paprsky pošimraly pupeny a obloha zvěstovala jasný den.
Před osmou hodinou se však čistota modři začala vytrácet . Bílé pruhy se rozšiřovaly čím dál víc, přibývalo jich směrem od západu k východu a obraz nad hlavou spíše připomínal pruhované pyžamo.Občas nějaká křižovatka. Vzpomněla jsem si na knihu Marťanská kronika,vzpomněla jsem si, jak jsem dětem vysvětlovala, co je to scifi...To scifi se stalo přítomností....nejen událostmi v Japonsku, informacemi, co je HAARP a co způsobuje,....co bylo dříve scifi, nyní žijeme.....myšlenka tvoří...
V poledne obloha nese stopy zlověstné jehly, která se snažila vytvořit křížkový steh.
Snažím se odehnat smutné myšlenky, vzpomínám na čisté nebe, které bylo dříve samozřejmostí ,ale dnes je spíše vzácností. Takový okamžik oslavuji, takové okamžiky žádám...prosím o ně.....
Vracím se domů, sledují letadla,přemýšlím, co bude dál....
Sněženky prožívají poslední svoje dny.

Pod azalkou mezi kůrou opuštěná vzývá k radosti.

Krokus se dostal do trávníku...A jaké jsou ostatní krokusy a květiny?
Klik na celý článek...

Prasklá studna

22. března 2011 v 11:01 | Z knihy bruna Ferrera
Byly dvě studny jen pár desítek metrů od sebe.Rozhlížely se kolem sebe a občas se také daly do řeči.
Každá byla úplně jiná.
První studna byla dokonalá.Její kamenné okraje byly pevné a ani kapička vody se z ní neztratila její vinou.
Naopak druhá byla popraskaná, děravá. Z jejích stran vyékaly stružky vody.
První byla velmi hrdá a pyšnila se svou dokonalostí.Stála osamoceně, přiblížilo se k ní jen občas pár ptáčků nebo drobný hmyz.
Druhá byla obrostlá záplavou rozkvetlých stromků, svlačci a dalšími rostlinami, které hltavě pily unikající vodu.Hmyz neustále kroužil kolem a ptáci si dokonce na okraji studny postavili hnízdo.
Nebyla dokonalá, ale cítila se šťastná.
-------------------------------------------------
Potřebujeme věřit v dokonalost, ale potřebujeme také odvahu uznat, že jsme nedokonalí.
Žijeme ve světě, kde se dokonalost mísí s mohutným úsilím být "super"."první", "být středem", "být někdo".Dokonalí bychom měli být jedině v lásce.Jen tak lze chápat slova Ježíšova: " Buďte tedy dokonalí, jako je váš nebeský Otec." ( Matouš 5,48 ) To jsou slova, které čteme v Písmu hned za blahoslavnstvími: blahoslavení chudí, blahoslavení plačící, blahoslavení tiší, blahoslavení,kdo hladovějí a žízní po spravedlnosti, blahoslavení milosrdní, blahoslavení čistého srdce, blahoslavení tvůrci pokoje, blahoslavení, kdo jsou pronásledováni pro spavedlnost.
Kdo žije s otevřenou náručí,obvykle neudělá kariéru, ale nalezne spoustu lidí, které můžeme obejmout.

Z knihy Příběhy pro potěchu duše

Příběh zážitku blízké smrti

20. března 2011 v 23:43 | Mellen - Thomas Benedict

Mellen-Thomas Benedict je umělec, který přežil zážitek blízké smrti v r. 1982. Byl mrtev více než hodinu a půl. Během této doby vystoupil ze svého těla a šel do světla. Protože se zajímal o vesmír, byl vzat daleko do vzdálených hlubin existence, a dokonce za, do energetické pustiny nicoty za velký třesk. Významný výzkumník zážitků blízké smrti dr. Kenneth Ring řekl: "Jeho příběh je jedním z nejpozoruhodnějších, se kterými jsem se setkal při svém rozsáhlém výzkumu zkušeností blízké smrti."

Příběh zážitku blízké smrti Mellen-Thomase Benedicta

V r. 1982 jsem zemřel na rakovinu. Můj stav nebyl operovatelný. Zvolil jsem si neprojít chemoterapií. Bylo mi dáno šest až osm měsíců života. Předtím jsem byl stále zoufalejší kvůli jaderné krizi, ekologické krizi a tak dále. Dospěl jsem k víře, že příroda udělala chybu - že jsme pravděpodobně rakovinným organismem na planetě. A to mne nakonec zabilo.
Před mým zážitkem blízké smrti jsem vyzkoušel všechny možné alternativní léčebné metody. Nepomohla žádná. Takže jsem se rozhodl, že je to mezi mnou a bohem. Nikdy jsem opravdu boha neuznával. Ani jsem se nezabýval nějakou spiritualitou. Ale má blížící se smrt mne poslala na cestu hledání více informací o spiritualitě a alternativní léčbě. Přečetl jsem různá náboženství a filosofie. Daly mi naději, že na druhé straně něco existuje.
Neměl jsem žádné zdravotní pojištění, takže úspory mé ženy zmizely přes noc na testy. Nechtěl jsem svoji rodinu do toho zatáhnout a tak jsem se rozhodl vypořádat se s tím sám. Skončil jsem v hospicu a byl jsem požehnán andělem pro svoji pečovatelku, které budu říkat "Anne". Stála při mně ve všem, co následovalo.

Kinetické skulptury

20. března 2011 v 22:19 Videa

Nu, a je jich tam tolik krásných....až budete mít čas, nahlédněte...

Neuveřitelné

20. března 2011 v 22:06 Videa
Co na to říkáte?